Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy egy fiú annyira belefárad, hogy senkitől sem kap szeretetet, nem érzi, hogy lenne esélye akárkinél és nem is mer kezdeményezni már, hogy végül már egy csúnya lánynak is odaadná magát?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 22:45
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Én majdnem így jártam pár hónapja... :S
2012. jan. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
van..nézz körül a társkeresőkön...tele van ilyenekkel..
2012. jan. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Csúnya lány nincs, csak kövér. A kövér rosszabb, mintha csúnya lenne. NA mindegy.


Amúgy: én már belefáradtam, dehát mit lehet tenni?:D

2012. jan. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Ja. Én is így voltam vele, poénból egy dagi csajnak udvaroltam gimiben 17 évesen, de neki se kellettem!! :DD

Na ezután regisztráltam szexpartner.hu-ra, kinéztem egy jó csajt, majd egy lány üzletet kötött velem: ha randizok vele, gondolkodik az ügyön :)


4 éve a barátnőm

2012. jan. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Kingaa1 ***** válasza:

egyszerűsitsd:) neked nem mindegy hogy kinek adod magad?

mindenki szép a maga módján

2012. jan. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
ez én vagyok 100%
2012. jan. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Nincs olyan :D
2012. jan. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

ma 22:48


te egy prostival jöttél össze?


megnéztem az oldalt és csak prostik hirdetéseivel van tele


nem más oldalra gondoltál te? :D

2012. jan. 12. 22:55
 9/32 A kérdező kommentje:

én most nagyon úgy vagyok, hogy már nem bírom egyedül


ha lenne egy lány, aki megölelne, megcsókolna, szóval éreztetné, hogy szeret, lehet járnék is vele


mert annál minden jobb, mint hogy senki sem szeret és naponta vágysz pedig egy lányra, akivel tényleg öröm együtt lenni, testileg-lelkileg kívánjuk egymást


de sajnos nekem ez eddig még nem adatott meg


biztos bennem van a hiba, tudom, ennek ellenére nem tudok változtatni, nem hiszem el már azt sem, hogy akárkinek is kellenék én, kezdeményezni sem merek, azt sem tudom, hogyan kéne meghódítani egy lányt


csak nézem mennyi izomagyú bunkó vagy éppen magas, vékony laza gyerek viszi el a szebbnél szebb lányokat


én meg amikor kínomban már egy csúnya, szemüveges, erősen túlsúlyos lánynál is megpróbálkoztam olyan durván elküldött a p.csába,hogy azt ne is tudjátok meg, azt hittem meg is ver

2012. jan. 12. 23:00
 10/32 anonim ***** válasza:
Én úgy döntöttem , hogy inkább senki nem kell, aki nekem kellene, annak én nem kellek, kövér,igénytelen nőkkel meg nem akarok, így maradok egyedül, amíg élek.
2012. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!