Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha úgy érzed találkoztál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy érzed találkoztál a tökéletes nővel, őt választanád vagy maradnál a barátnőddel?

Figyelt kérdés

Szeretem a barátnőmet, nagyon is, de most úgy érzem összehozott a sors a tökéletes nővel. Egyrészt gyönyörű, nem olyan kihívó, plázacicásan, hanem egyszerűen gyönyörű, ilyen lányt még életemben nem láttam! Aztán megismertem, és a belső tulajdonságai alapján is egy igazi angyal, ezen kívül remek társaság, ugyanazokat a dolgokat kedveljük, és egyszerűen úgy érzem beleőrülök, ha a közelemben van, nem bírom!

De itt a barátnőm, akivel nagyon jól megvagyunk, úgy gondoltam, hogy ő lesz a feleségem, vele élem le az életem, minden jó vele. Csak most úgy érzem, jobb is lehetne, mert megismertem őt...

Eddig sose volt még ilyen, hogy más megtetszett volna a barátnőmön kívül, nem vagyok egy szemét pasi.

És ráadásul kiderült, hogy tetszem is neki.

Mit tegyek? Segítsetek, mert óriási bűntudatom van, de félek, hogy egész életemben bánnám, ha hagynám kisétálni az életemből.


2012. jan. 13. 19:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
"Járt utat a járatlanért el ne hagyj."
2012. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mióta vagy együtt a barátnőddel?
2012. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Koldus ***** válasza:
100%
Aztán lehet a két szék közül a padlóra esel...
2012. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

25 vagyok, 3 éve vagyunk együtt.

Lehet, hogy két szék közül a pad alá,ez benne van a pakliban, de érdekel, hogy minden lehetőséget figyelembe véve hogy döntenétek.

2012. jan. 13. 19:07
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha már elgondolkozol azon, hogy lecseréled, az már koránt sem jó.
2012. jan. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A-Thomas válasza:
41%

Miért élnéd be kevesebbel, mint a tökéletes?


A helyedben összejönnék a másik csajjal, és ha már biztos, akkor kirúgnám a másikat.

Nincs mit vesztened.

2012. jan. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Semmiképp nem jövök vele össze úgy, hogy a barátnőmmel közben együtt vagyunk. Nem fogom megcsalni.

Ha a másik lányt választom, akkor szakítok előbb.

2012. jan. 13. 19:31
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha más csaj érdekel nagyon akkor lépned kell. De ne legyél patkány! Beszéld meg a barátnőddel, h mi van. Hogy nem akarod becsapni, sajnálod de így érzel, nem direkt, de nem tudsz ellene mit tenni. Nem akasz hazudni se neki, se magadnak, és hasonló helyzetben, ha jönne egy nálad 100szor jobb pasi ő is lelépne.


Légy erős, mert lesznek jelenetek, gyűlölködés, meg manipuláció is a részéről. Finoman hárítsd.


Ha értetlenkedik, akkor kérdezd meg , h hasonló helyzetben ő mit tenne.


Ha vele maradsz becsapod magad, ha a jobb helyett a rosszabbat választod.


Persze az újjal megsz*vhatod, de a kockázat benne van a pakliban.


Talán idővel a bnőd megnyugszik, feldolgozza, és már csak egy emlék leszel neki, esetleg haverok. Az is lehet h őrülten beleszeret vkibe, és hálás lesz neked, h nem tartottad fel.


Egy szakítás nagy veszteségekkel járhat, amit fel kell dolgozni, és idő kell neki.

2012. jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi van ha a kiszemelttel is azt érzed majd 3 év múlva h nagyon jó, de lehetne jobb is?

Ne hidd h pár hónap alatt megismerted az új csajt. MINDEN kapcsolat eleje arról szól h a jobbik felünket mutatjuk, ami persze nem szándékos hanem ösztönös. Bármit tesz vagy mond a másik az a legjobb legtutibb. De ez is elmúlik.

ha tényleg szereted a mostani barátnődet, és tényleg jó vele minden téren, akkor miért akarod megbántani azzal h "jó vagy de lecseréllek"?

Mit akarsz neki mondani OK-nak? Az h a másik gyönyörű ez olybá kevés érv. Neked hogy esne fordított esetben? ezeken is gondolkodj el.

ha nincs nyomós okod a szakításra akkor én maradnék a "régi" mellett.


38/N

2012. jan. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
ha neked ezen gondolkozni kell...szakíts a barátnőd olyan fiút érdemel akinek Ő a tökéletes... szegény csajszi..:S hagyd békén.
2012. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!