Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha úgy érzed találkoztál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy érzed találkoztál a tökéletes nővel, őt választanád vagy maradnál a barátnőddel?

Figyelt kérdés

Szeretem a barátnőmet, nagyon is, de most úgy érzem összehozott a sors a tökéletes nővel. Egyrészt gyönyörű, nem olyan kihívó, plázacicásan, hanem egyszerűen gyönyörű, ilyen lányt még életemben nem láttam! Aztán megismertem, és a belső tulajdonságai alapján is egy igazi angyal, ezen kívül remek társaság, ugyanazokat a dolgokat kedveljük, és egyszerűen úgy érzem beleőrülök, ha a közelemben van, nem bírom!

De itt a barátnőm, akivel nagyon jól megvagyunk, úgy gondoltam, hogy ő lesz a feleségem, vele élem le az életem, minden jó vele. Csak most úgy érzem, jobb is lehetne, mert megismertem őt...

Eddig sose volt még ilyen, hogy más megtetszett volna a barátnőmön kívül, nem vagyok egy szemét pasi.

És ráadásul kiderült, hogy tetszem is neki.

Mit tegyek? Segítsetek, mert óriási bűntudatom van, de félek, hogy egész életemben bánnám, ha hagynám kisétálni az életemből.


2012. jan. 13. 19:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Idővel lehet,hogy kiderülne a "tökéletes" nőről,hogy nem is olyan tökéletes,elhagyod érte a barátnődet,akivel semmi problémád sincs(vagy legalábbis nem írtad le),aztán szépen visszasírod majd őt,aki biztos pont volt az életedben.

Inkább előbb gondold meg,hogy nem csak egy fellángolás-e a dolog,meg azt is hogy mit szeretsz a barátnődben,mit nem,megérné-e elhagyni.Ha arra jutsz,hogy ez a "tökéletes" nő,akit nem annyira ismersz,ér annyit,hogy szakíts a barátnőddel,akkor csináld azt.

2012. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
na ez azért durva... ez majdnem olyan, mint ami velem történt, csak! elmentem egy új helyre dolgozni, megláttam egy srácot és tudtam, hogy ő kell nekem! ilyen velem még csak egyszer fordult elő, 16 évesen az első szerelmemnél. de itt jön a csavar! van neki barátnője...-.-' én meg nem vagyok olyan lány aki rámászik egy pasira, ha nője van meg amúgy se az én stílusom. szépen lassan megismerkedtünk természetesen nagyon jó fej, kedves, vicces, előzékeny stb. és érzem, hogy bejövök neki de neeeeem, mert van barátnője. ilyenkor mit lehet tenni?
2012. jan. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Én a helyedben nem másznék rá a srácra, ha tényleg annyira tetszel neki, szerintem lépni fog, ha úgy érzi megéri téged választania a kapcsolata helyett. Ha esetleg így alakul, jobban fogod érezni magad, hogy magától döntött így, nem azért, mert tepertél nála.

De ez nehéz dolog nagyon, sose éreztem még így...

2012. jan. 14. 10:12
 14/17 anonim ***** válasza:
neeem, nem akarnék rámászni semmiképpen! pont amiatt amit írtál... meg ekkora szemét sem vagyok. szerintem amúgy a másodikat válaszd! mert, ha az első lenne az igazi, akkor fel sem merült volna benned ez az egész! oké, hogy rendes kedves stb, de sajnos az érzéseinket nem lehet irányítani. lehet, hogy megszívod, de az is lehet, hogy Ő neked az igazi és nagyon boldogok lesztek! ezt előre nem tudhatod! de ha ezzel a lánnyal maradsz, akkor szerintem örökké benned marad ez a "mi lett volna, ha" érzés. meg szerintem ezek után már nem is lehet ugyanolyan a kapcsolatotok, nem tudnál teljes szívvel benne lenni. nem?
2012. jan. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel az ember egész életében retteghet attól ,hogy mi van ha a társa talál egy nála jobbat?

Ezt nem akarom elhinni ,hogy egyszer csak megismersz valakit és úgy érzed vele jobb lenne,mint akivel eddig a világon a legjobban érezted magad ,most eldobnád magadtől és nem számít az együtt töltött idő,a feltárulkozás,bizalom ,amiket megosztottatok egymással?

Nem volt sose hiányérzeted?Miben jobb az a másik lány?

2012. jan. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
szerintem biztos volt ami nem stimmelt, ha ez megtörtént vele! lehet tudat alatt már régóta nem volt igazi a dolog, csak n akarta magának se bevallani! ha én atomszerelmes vagyok, akkor azért nem tetszik meg nekem más... én legalábbis így gondolom.
2012. jan. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

25 éves vagy, vagyis nagyon fiatal, hogy csak azért lehorgonyozz valakinél, mert biztos pontnak tűnik. Én azt gondolnám végig a helyedben, hogy volt-e rád a mostani barátnőd valaha is akkora hatással mint ez a mostani csaj? mert ha nem, akkor szerintem nem kérdés, mi tegyél.


26 N

2012. jan. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!