Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A-Thomas kérdése:

Szakítanál ezért?

Figyelt kérdés

Régóta járok egy csajjal, két éve.

Ő 15L én 17 F.


Totál az idegeimre megy egy ideje, teljesen megfojt.

Először tetszett, hogy bármikor ott alhatok, meg megy a szex, és az anyja is bír.

De már állandóan a nyakamon lóg!

Az anyja úgy csimpaszkodik rám, már többször az az érzésem volt, hogy szerelmes belém, és akar valamit. (És öreg meg ronda, és kövér. Szóval én nem.)

Nem vagyok családtag, egyszerűen járok egy csajjal. De még élni akarok.

Most van egy kis szex, meg minden, de már nem szeretem, csak mondom, különben nem hagy békét.

Egyfolytában publicsex-el a facebookon is, hogy szeret, imád, hiányzom. Anyja fizeti a családi csomagot, ingyen hív, és van, hogy egy órán át pofá.zik. Naponta ezerszer hív, minden hülyeséggel, és ott liheg, hogy szeret, imád, hiányzom.

Ezt a három szót hallom egész nap.

Facebook-on az én tesóimmal, anyámmal, meg velem vannak kint a képei, mintha mi lennénk egy család.


Már elegem van, de nem tudom, hogy rakjam ki.

Tiszta nem normális a csaj.

"Csak" ezért szakítanátok?

Hogyan?


2012. jan. 13. 20:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

b@szd meg az anyát, vedd el a lányát. még nem hallottad a bölcs mondást???

b@szd meg az anyát, vedd el a lányát.

2012. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem szereted, unod, agyadra megy. Szerintem kimondtad a legfőbb okokat. Szakíts.
2012. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Bazzeg, ez keményebb, mint a Barátok Közt! Szerintem szakíts a csajjal, báttya!
2012. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Pszichopata kulcsszó, bocs, de ezen röhögtem :D


talán először próbálj meg beszélni vele, hogy vegyen vissza, lehet ilyen a természete, vagy nem veszi észre magát. Ha nem volt még sok tapasztalata, nem feltétlenül tudja, hogy attól, h 2 éve jártok, nem vagytok összeházasodva. Elhiszem, hogy be van pörögve, de a másikra is tekintettel kell lenni. Mondd meg neki, h ez neked nem jön be, ha úgy érzed, hogy érdemes, próbáld meg helyre hozni, de ha már nem szereted, tudod, h úgyse lesz együtt sok jövőtök, akkor szakíts vele! Később csak még nehezebb lesz, és ha tudod, hogy nem az igazi, nem vagy vele teljesen boldog, kár elpazarolni a fiatal éveidet 1 lányra, akit nem is szeretsz. Nem szoktam tanácsolni a féktelen bulizást, de a boldogság az első :)

2012. jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
szerintem ne dugd tovább az anyját
2012. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

:,(

Ne már! A gondolattól hányingert kapok! Aki látta a drága anyukát, az két hétig nem megy nő közelébe, aki szagolta, az akár örökre impotens is lehet.

Nekem is csak az a szerencsém, hogy rendkívüli az ÁLLÓképeségem. :)

A csajt kurogatom, de már csak ennyi. És az se jó.

2012. jan. 13. 20:44
 7/17 anonim ***** válasza:

jaj mi nem ismerünk! itt nyugodtan elmondhatod...

azért csak adtál az anyjának is hogy ápold a jó viszonyt

2012. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
És most hozzáteszem: Dögölj meg, gratulálok, remélem sosem lesz normális kapcsolatod. Nem érdemled meg...
2012. jan. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Undorítóak vagytok, komolyan!!


Ha nem szereted, már a szex se jó, tulajdonképpen semmi pozitívumot nem tudsz mondani a kapcsolatra. Akkor meg miért vagy még vele??

2012. jan. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
szakíts vele, őt is becsapod, neked sem jó, akkor minek?
2012. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!