Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál ezért 2 dologért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál ezért 2 dologért?

Figyelt kérdés

2hónapja vagy együtt egy lánnyal vagy fiúval, és nem bízik benned néha, (persze te tudod hogy van oka) előfordul féltékenykedés,

azt mondjátok egymásnak hogy te vagy az igazi, és mindent meg tennél érte, de lehet ez egy ok hogy szakíts???


2011. ápr. 24. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Én akkor szakítanék a párommal,ha ilyen analfabétán írna,mint te.
2011. ápr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"nem bízik benned néha, (persze te tudod hogy van oka) "



A kérdésed zárójeles része az ok.

2011. ápr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor leírom normálisan, 2hónapja vagyunk együtt a barátommal, azt mondja én vagyok neki az igazi reméli hogy én leszek a felesége.Bár ilyen korán mondja és furcsának érzem!Na mindegy, néha féltékenykedek, nem mindig hiszek neki.mivel hallottam már vissza dolgokat.Most viszont ezen problémázik hogy szakítsunk mert nem bízok meg benne! =/
2011. ápr. 24. 14:29
 4/8 napietus ***** válasza:
54%
én abszolút megértem a barátodat. én sem lennék olyannal, aki jobban bízik a szóbeszédben mint bennem, ráadásul ezzel zrikál. volt ilyen pasim, 3 hétig tartott (abból is egy hétig külföldön voltam).
2011. ápr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de mindig hazudik, jó hogy nem bízok benne!!! Utána pedig vissza hallom hogy itt volt, nekem meg teljesen mást mond, meg vannak még itt fura dolgok, csak a baj ennek ellenére szeretem! =/
2011. ápr. 24. 14:33
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Mà bocs de ha nem bizol benne akkor szakitani fog

èn ezt tennèm

2011. ápr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Döntsd el,hogy ilyen hisztis p*csa akarsz lenni,vagy kell az a pasi?
2011. ápr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 napietus ***** válasza:
100%
ha meg ennyire gáz a pasi, és tényleg hazudozik Neked, akkor hagyd el. de ne hisztisp*csáskodj, mert azzal csak magadnak ártasz.
2011. ápr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!