Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál ezért a barátoddal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál ezért a barátoddal?

Figyelt kérdés

fú nem is tudom hol kezdjem.


A barátomnak van egy lány barátja (a lány utál,gyűlöl, ki akar fúrni, és odáig van a barátomért) ez engem nem is zavart, mert hát engem szeret a barátom, én is szeretem őt, így nem volt okom féltékenykedni. Nála voltam, egy picit összekaptunk, leültem gépezni és megakadt a szemem hogy ő ezzel a lánnyal levelezik. Picit beleolvastam és olyanokra bukkantam, amiktől leesett az állam.

A lánynak folyton ócsárol,kibeszél, olyanokat írt neki a párom h bárcsak ott lenne vele, magához szorítaná, megbánta h velem jött össze és nem vele, meg belőlem elege van , csak nem tud elszakadni. csak folyt a szenny rólam, köztük meg a sok flört. Nagyon kibuktam hiszen mindig próbálok a kedvében járni ,és tökéletes lenni neki. Elhangzott olyan is, hogy tiltson le engem a barátom hogy ők nyugodtan tudjanak beszélgetni ilyenek.


Ez engem mélységesen felháborított, hisz nekem azt az oldalát mutatta ami tökéletes szerelmes odaadó és még folytathatnám.


Szakítani akartam vele, de kibukott, zokogott, majdnem összeesett az idegtől, és hányt is, így azt mondtam h aludjon rá pár napot..


nem tudom mit csináljak, nem tudom.. Mit tennél a helyemben ?


20/L


2011. nov. 3. 00:11
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
a barátom egyetemista, messze lakunk egymástól, és ez a lány úgymond a lakótársa..
2011. nov. 3. 00:11
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ez tényleg így van, szakítanék vele. Lehet, hogy tényleg téged szeret, de akkor meg a másik csajt csapta be. Vagy csak le akarta fektetni. De nekem nem úgy tűnik, mint aki komolyan gondolkozik... Bocsi =S
2011. nov. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 szamóca.. ***** válasza:
76%

na hát ilyet se sűrűn mondtam még (talán soha) de ilyen esetben lehet még én is feldobnám a "többet ne beszélj vele ha én kellek neked" labdát. ha azt mondja oké, és tényleg törli tiltja mindenhonnan akkor feloldanám a "tiltást" mert abszolút nem tartom korrekt lépésnek ( és ha engem próbálna vki eltiltani bárkitől szakítanék:D ) de tesztnek nem rossz.

ha nem hajlandó akkor ennyi.


bár.. lehet csak simán b.sznám ki mint macskát sz.rni. nem is érdekelne igazán miért mondta ezt neki és hogy komolyan godolta-e. ne mondjon ilyet, engem ne sz.rozzon senkinek ha velem van.

2011. nov. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

ebben az a legszebb hogy letörölte a lányt.. de.. ez tartott úgy 10 percig, mert a lány visszajelölte és elfogadta..

olyan rosszul esett az a sok rossz :'( az utolsó forintjaimat is arra költöttem hogy betegen néhány forinttal utaztam fel hozzá.. erre ez a "hála" ..

2011. nov. 3. 00:21
 5/14 napietus ***** válasza:
91%

ez egy döntésképtelen, ostoba, idegbeteg idióta. lapát. feltételek meg minden további nélkül. a hazám érdekében remélem, hogy sosem kap diplomát, ennyi ésszel menjen inkább ürgét önteni.


29/n

2011. nov. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
ha velem valaki ezt tenné, nem érdekelne, ott hagynám, ő rontotta el, akár engem etet, akár a másik lányt.
2011. nov. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És igazatok van. Ezt a békát nem tudom lenyelni.. bármennyire is sajnálom ezt a kapcsolatot.. Bár azt hittem hogy egy 24 éves fiúnak már több esze van..
2011. nov. 3. 00:30
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos ez a fiú nem sorolható a felnőttek körébe. Ez a sztori nélkül is kivehető az alábbi mondatból:

"Szakítani akartam vele, de kibukott, zokogott, majdnem összeesett az idegtől."


A többit inkább nem is minősítem... :(

2011. nov. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%

nem kell vele feltétlenül szakítanod,de a ha együtt maradtok,akkor a csajnak el kell tűnnie az életéből.

törlés mindenhonnan,közösségi oldalról,telefonból,semmi személyes találkozás.

ez a minimum.

akiket meg rólad írt,valszeg csak azért volt,mert be akarta lógatni a másiknak is a gyíkot.

eléggé gerinctelen a fickó,de ha szereted,akkor a fenti feltételekkel szerintem kaphat egy esélyt.

új fickót/nőt lehet találni se perc alatt,de szerelmet lehet,hogy csak egy életben 1x,uh én ezért nem dobálóznék itt az azonnal dobdokkal.

meg ha kicsit nevelsz rajta,akár még férfivé is válhat,ahogy leírtad elég rendesen leesett már neki,hogy mit is tett.


máskor meg légy jobban résen.

nincsen férfi-nő barátság és naiv dolog feltételezni,hogy van.

2011. nov. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 napietus ***** válasza:

utolsó, te magad írod, hogy gerinctelen. miért javaslod szegény kérdezőnek, hogy maradjon egy gerinctelen ember mellett, aki ráadásul így viselkedik: "kibukott, zokogott, majdnem összeesett az idegtől, és hányt is".


meg jó, megszabja a feltételeket, és utána? hogyan ellenőrzi? megéri ezt a fáradtságot hogy legyen egy kétszínű, ideggyenge pasija? meg te nem tartanád méltóságodon alulinak, hogy ellenőrizgesd a hülyéjét?


szóval én azt mondom, hogy ha megnyerte, had vigye, majd megtanulja az új csaj is, hol lakik az Úristen.

2011. nov. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!