Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tanácsoltok, mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
Még sosem volt barátom, de most van egy fiú aki tetszik, és úgy vettem észre, hogy én is tetszem neki. Egyszer volt egy nálam jóval idősebb fiú, akivel majdnem összejöttem, de miután elcsattant az első csók, én beparáztam, mert nem igazán ment, és féltem, hogy mi lesz még...Szóval nekem ez az "első csók" nem olyanra sikeredett, mint amilyet akartam. De nem foglalkozok vele. Tiszta lappal kezdtem, és úgy tekintek erre a dologra, mintha meg sem történt volna. Le is tagadom. De hiába tagadom, ha mégis rettentően félek. Mi van, ha ezt is elszúrom? Egyáltalán járjak azzal a fiúval, aki most tettszik? Ő 18 én meg 14. De jól kijövünk. Sőt, neki elmondok mindent, mert megbízok benne. De külsőre meg nem tetszik annyira. Meg ami még fontos, hogy a házukban nincsen fürdőszoba. Nekem meg nagyon fontos, hogy ha együtt vagyok valakivel, az tiszta legyen. Szóval szerintetek mit tegyek? Előre köszi!:D
2012. jan. 13. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
hát hol fürdik ha nincs fürdőszobájuk? WCből?? :D:D Ez itt a legérdekesebb kérdés :D:D
2012. jan. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem ne járj vele.:S egyrészt a korkülömbség miatt, másrészt azért, mert nem vagy szerelmes.:)
2012. jan. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy nem vagyok szerelmes? Vagy miből gondolod? :D
2012. jan. 13. 23:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Szóval nem kellemes illatú a srác? Szerintem a szegénység nem ok arra, hogy valaki igénytelen legyen, vagy sem. Mert ha úgy érzi magát jól, akkor ha lenne fürdőszobályuk, ő akkor is olyan maradna. Ha szereted, fogadd el úgy, amilyen.
2012. jan. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!