Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Interneten szerelmet keresni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten szerelmet keresni mennyire 'nyerő' dolog, ha máshol egyenlőre nincs lehetőség, valakinek sikerült?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 08:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minden ilyen oldal tele van "sikertörténetekkel", de szerintem a legtöbb azok közül kamu.
2012. jan. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy párt, akik így jöttek össze. Ha jól nézel, ki fotogén vagy, akkor működhet a dolog. Más kérdés, h én pl nem szeretek futószalagon randizgatni, márpedig ez sajnos másképpen nem működik.
2012. jan. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mit értesz azalatt, hogy futószalagon?
2012. jan. 14. 09:02
 4/12 anonim ***** válasza:

Igaz,hogy már negyed órája kinn a kérdés,de mindjárt felkelnek a sulis kis okostojás trollozó nyomik,és nekiállnak oltogatni a sok IQ gazdag válasszal:)


Komolyra fordítva pedig: én pl 13 órás műszakban dolgozom,nagyon fáradt szoktam lenni utána,jelenleg anyagilag is szűkölködöm (mindezek ellenére az akarás megvan bennem), szóval minden adott ahhoz hogy nehezen menjen a társkeresés.Ezért én is az internetes oldalak segítségéhez fordultam,több kevesebb sikerrel.Haverokat,barátokat lehet szerezni.Talán mást is,csak kitartó munka kell hozzá,pont azért amit az első válaszoló írt,mert sok a kamu.De mindenhol.Válaszoló,hirdető,kereső és akárkik között.Szóval ne lepődj meg ha kissé elutasítóan,nyersen bánnak veled,de ha kiszemelsz vkit,akkor próbáld megfűzni,és ha passzoltok,úgyis beindul az egész.

2012. jan. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
1 nem kamu: 4 évvel ezelőtt ismerkedtem meg a mostani párommal chaten. igen chaten, megadtam az msn címem, ott beszélgettünk jó pár hétig, én kezdeményeztem a találkozást, azóta is együtt vagyunk. 20 L
2012. jan. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Futószalagon az azt jelenti, h sokat randizol. Sajnos csajoknál bevett szokás, mert a "szikrát" keresik. Én ffi létemre gyűlölöm ezt, mert ha tetszik a lány, akkor mindenképpen adok esélyt a dolognak, a szerelem meg úgyis kialakul, vagy nem. 34F
2012. jan. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem embere válogatja ezt a futószalagos dolgot, mert ugye nem vagyunk egyformák.
2012. jan. 14. 10:32
 8/12 anonim válasza:
Nekem sikerült:) Több mint 2 éve együtt vagyunk a párommal. Ne add fel!
2012. jan. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van lehetőség élőben gyors sikerekre, csak nem kell töketlennek lenni. A legtöbb pasi nyuszi, és mivel ez a legegyszerűbb interneten írogat a csajoknak hátha lesz belőle valami, szerencsétlen csak ha nem talál élőben normális pasit belemegy egy ilyen netes sz@rba is, de el lesz könyvelve a pasi a szemében. Ne legyél már beszari, hogy élőben nem mersz leszólítani egy nőt, úgy hogy jó benyomást is kelts benne, ezt nem tudom elhinni. Élőben nem lehet hazudni a testbeszéd elárul mindent, neten mindenki azt hazudik amit akar. Ez az előnye a sok lúzernek. Hátránya viszont, hogy nagyon időigényes, és mégha nagynehezen összejön vmilyen csajjal, nem leszel az IGAZI férfi a szemében. 21/F
2012. jan. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én hosszú ideje egyedül voltam már, nem volt lehetőségem ismerkedni, meguntam, így regeltem a Badoo-n. Nem fűztem hozzá nagy reményeket, gondoltam szórakozásnak jó lesz. Sokáig nem is volt semmi, csak pár langyos szia, meg smiley, mígnem egyszer fel nem jött egy ablak, hogy kapcsoljam ki a keresési szűrőimet,, mert úgy sokkal több emberből válogathattok. Na, ekkor elszabadult a pokol, napi 10-15 profillátogató, 3-4 üzi, több randira hívás! Ja, és ez mind tőlem sokkal fiatalabb pasiktól! Az egyikkel elkezdtem csetelni, másnap már két órát dumáltunk telefonon, harmadnap randiztunk, elcsattant pár csók is. Odavan értem, folytatni akarja... Most itt tartunk, szóval ne add fel, kitartás, igenis sikerülhet!!!
2012. jan. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!