Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretővel mi legyen, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretővel mi legyen, ha a házastárs végre visszacsábult?

Figyelt kérdés

Adott egy elhidegült házasság, ahol az egyik félnek szeretője lesz előbb-utóbb. Titkos. Jól kijönnek. Kis idő múlva a házastársa újra nyit felé, és hosszú idő múlva végre megint nagyon jól érzik magukat együtt, tán mint régen. Az se véletlen, hogy nem történt válás...

Mi legyen ilyenkor a szeretővel?


2012. jan. 14. 13:14
1 2 3
 1/25 zseni001 ***** válasza:
93%
Én megpróbálnám a házasságot rendbehozni, ha lehet, ott meg szerető nincs szerintem.
2012. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%

Osztom az előttem szóló véleményét.

Ha megpróbáljátok rendben hozni, ami közös döntés volt, akkor próbáljátok is meg.

Nem fér bele egy házasság rendezésébe a szerető.

2012. jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
53%

Grat!

Gondolom, kidobod a szeretőt, és ha van egy kis szerencséd, majd ő bejelenti a visszacsábult házastársadnak, hogy mennyi ideig csaltad.

A másik lehetőség, hogy még mindig csalod a házastársad, és előbb-utóbb majd csak lebuksz magadtól.

2012. jan. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Iszonyatosan szerelmes voltam a férjembe éveken át. Ő ezt egyre inkább készpénznek bette, rosszul viselkedett velem, elhanyagolt minden téren. Párterápiára nem volt hajlandó jönni, de válni sem akart, javulni sem. Végső elkeseredésembem (de ez már évek teperése után) szeretőm lett, akivel laza baráti és szexuális kapcsolatunk van. Jól érezzük magunkat együtt, de ennyi. Én nem akarnék tőle többet, szerintem ő sem. Viszont csodás kedvem van tőle, végre egy férfivel jól érzem magam, értékeli amit csinálok. Bizonyára kivirultam....mert az utóbbi időben a férjem újra kedves, udvarol, tenyerén hordoz. Szépen viselkedik velem, figyelmes, ajándékkal kedveskedik, stb. Amire előtte évekig hiába vágytam.

És most, amikor már majdnem késő. Bár oka van, hogy nem váltam el tőle. Bízzak benne, hogy ez jó lehet, és vissza lehet még csinálni?

A szeretőt "dobjam" ennek érdekében?

2012. jan. 14. 13:25
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
igen, dobd ki és próbáld meg rendbe hozni sok sok őszinte beszéddel és változatos szexel változatos helyeken :)
2012. jan. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

őszintén szólván, 50% esélyed van arra, hogy a házasságod újra a régi lesz.

Szétmentetek aminek oka is volt, aztán jól érezted magad egy másik pasival.


Végül is te se így se úgy nem maradnál egyedül.


Tehetsz egy próbát, hátha működik majd és rendbe tudod hozni a házasságodat. De az is lehet h csak 2-3 hónapig lenni Happy megint minden...aztán ugyanoda jutnátok mint voltatok-----> nem vok vészjósló de szerintem ez a változat lesz...


Ha a szeretőnek ezt megmondod, tuti nem fog neki örülni , de ha nem szeretett beléd, ami igazából ritka mert egy hosszabb idő után a szerető végül beleszeret az adott illetőbe, na mindegy ha nem szeretett beléd akkor meg fogja érteni és gond nélkül lelép. és megért majd.

Ha nem akkor ne várj tőle semmi jó szót. és örülj h a párodnak nem teszi majd szóvá, féltékenységből dühből.

2012. jan. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
2012. jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgess el a férjeddel. Mondd el neki újra az összes problémádat, zúdítsd rá nyugodtan, mondd el, hogy mennyire rossz, hogy elhanyagolt és kérdezd meg miért nem törődött veled ennyi évig. Találjatok ki közösen megoldást erre, hogy ez mostantól ne így legyen. Én azt is elmondanám neki, hogy szeretőm van (bármikor kiderülhet és inkább tőlem tudja meg mint mástól plusz ennyi őszinteség azért kell, de te tudod). A szeretőmnek pedig megmondanám, hogy próbáljuk a férjemmel rendbehozni a dolgokat, úgyhogy egy időre (vagy jobb esetben örökre) felejtsen el.
2012. jan. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Én csak a saját tapasztalatomat tudom elmondani: "kutyából nem lesz szalonna."

Egyszer az én férjem is elhagyott 1 hónapra, de visszacsábult és ígért fűt-fát, de minden a régi továbbra is, azzal a különbséggel hogy most újra durva velem és elhanyagol.

Most pedig ki fog menni külföldre dolgozni ráadásul és engem itthagy...

2012. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

ELÍRTAM BOCSI:


Szóval azt akartam mondani, hogy minden a régi továbbra is azaz elhanyagol és durva velem, a különbség hogy most együtt vagyunk újra.

2012. jan. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!