Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretővel mi legyen, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretővel mi legyen, ha a házastárs végre visszacsábult?

Figyelt kérdés

Adott egy elhidegült házasság, ahol az egyik félnek szeretője lesz előbb-utóbb. Titkos. Jól kijönnek. Kis idő múlva a házastársa újra nyit felé, és hosszú idő múlva végre megint nagyon jól érzik magukat együtt, tán mint régen. Az se véletlen, hogy nem történt válás...

Mi legyen ilyenkor a szeretővel?


2012. jan. 14. 13:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
54%

már 1-2x írtam ..


de, "visszatért hozzám" szerintem te hazudsz saját magadnak, te akarod elhitetni saját magaddal, hogy minden tökéletes lesz és naggyon cukki kis pár lesztek újra.


Ez egy állapot mert a szeretőd megadta ami hiányzott az életedből és most megnyugodtál kicsit jobban érzed magad...


Na mindegy tőlem nem fogod megkapni azt a szót, hogy "hajrá próbáld csak meg tuti szép és cuki kis pár lesztek újra" mert ezt erősen kétlem. bocsiiiiii

2012. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!!!
2012. jan. 14. 19:53
 23/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összes választ!

Érdekes, mennyiremegoszlanak a vélemények.úgyhogy lesznek, akik szerint helyesen döntök, és lesznek, akik szerint egy nagy marha vagyok megint, DE úgy döntöttem, a házasságomnak adok inkább egy újabb esélyt. Nem az elsőt, de az utolsót. Szeretőm lehet még tényleg akkor is, ha nem sikerül, de menthetetlenül romantikus vagyok, én a régi szerelmet akarom vissza azzal az emberrel, akihez az életemet kötöttem. Lehet, hogy nem sikerül, de megpróbálom.

2012. jan. 22. 09:01
 24/25 anonim ***** válasza:

Bár látom, már döntöttél, én is ezt javasoltam volna: egy próbát megér. :)

Jártam már hasonló cipőben, és amikor visszatértünk a régi kerékvágásba, akkor elmeséltem a férjemnek, hogy bizony volt valaki, aki kihozta belőlem a "nőt"... és hogy erre lett volna szükség vele is. De nem tudta hosszú távon. Na mindegy, hátha neked több szerencséd lesz! :)

Aztán max. jön egy új szerető, és megint felpezsdíti az életed, még jobban, mint a mostani! ;)

2012. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
semmi ha jo volt askkor ujra kelleni fog.
2013. nov. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!