Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok esetleg tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok esetleg tanácsot adni abban, hogy hogyan lehet annak az embernek a bizalmát visszaszerezni, aki a világon a legfontosabb nekem?

Figyelt kérdés

Sajnos az a helyzet, hogy túl késő jöttem rá arra, hogy ez az illető nekem mennyit jelent, és előtte pedig nem foglalkoztam vele, mivel nem voltak olyan érzéseim iránta. De most sajnos megfordult a kocka, ugyanis én kerültem ebbe a kilátástalan helyzetbe, hogy nem bízik bennem 100%-osan, mivel régebben voltak olyan dolgok, amikben nem mondtam neki igazat, és ez később kiderült. Mielőtt elkönyvelnétek egy hazug embernek, nem azért hazudtam, mert szemét vagyok, hanem azért, mert olyan dolgokról van itt szó, amikkel nagyon megbánthattam volna. DE.: soha nem csaltam meg, csak találkoztam más férfi ismerőseimmel, haverjaimmal, akiket ő nem kedvel, sőt kifejezetten megvan róluk a véleménye. Nagyon szeretnék már ezen túllenni, azóta rám se lehet ismerni, mennyit változtam, egy rossz szót nem lehet rám mondani, és mindez annak köszönhető, hogy rájöttem, h Ő az a férfi, aki valójában kell nekem, csak eddig nem vettem észre. Egyébként már 5. éve van idén, hogy ismerjük egymást, és mióta megismerkedtünk, mi folyton valamilyen hatással voltunk a másikra, mindig a képben volt vmiért a másik. Légyszi, adjatok tanácsot! Szeretném, ha ő is túltenné magát a múlton, és normalizálódna a kapcsolatunk! Köszi előre is a válaszokat!

22/L


2012. jan. 14. 15:15
 1/5 anonim válasza:
En egy olyan lany vagyok aki eppen meg szertnek bizni valakiben, igazabol nem is tudom mit varok el attol a fiutol, mert tudom hogy szeret es szinte barmit megtenne ertem, de egyszeruen keptelen vagyok elfelejteni neki hogy nem mondott igazat nekem, talan mert nem ertem mi oka lehetett ra. Na mindegy az biztos hogy nehez lesz, szerintem csak tedd azt amire megker teged, ha arra ker hogy tobbe ne talakozz azokkal a fiukkal akkor ne talalkozz veluk. lassankent talan jobb lesz es visszater a bizalma, de az csak ugy lehet ha bizonyitasz neki
2012. jan. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, erősen pincsikutyásodni készülsz. Egyetlen partner se kérheti azt, hogy ne találkozz a barátaiddal, haverjaiddal, akár azonos neműek, akár ellentétes neműek.

Bocsi, de életed legrosszabb döntését készülsz meghozni. Majd emlékezz rám, ha kisajátít, aztán megun és eldob, és ott fogsz állni egyes-egyedül a pokol fenekén.

2012. jan. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem tettekkel es viselkedessel tudsz bizonyitani, a szavak ilyen esteben nem szamitanak (persze ha meghallgat termeszetesen elmondhatod neki, hogy megbantad es mindnet amit erzel es gondolsz-pl amit most ide leirtal szerintem nagyon oszinte).

Es ha majd ujra megbizik benned akkor kerlek vigyazz ra es ne hagyd hogy ujra csalodjon (mert velem ezt eljatszottak es az k..u egy sz.r erzes.

sok sikert:)

2012. jan. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

utolso elottinek: igen ebben igazad van.

Szerintem ne titokban jarj ezekhez a haverokhoz hanem mondd el neki, ne titkolozz elotte. Es ferfiakkal meg probalj kevesebbet talizni ha parkapcsolatban elsz.

Es milyen szandekkal talalkozgattal veluk? Mert szerintem ez a legfontosabb kerdes. Mert ha te kapcsolatban vagy akkor flort es randi szandek nem elfogadott legalabbis nalam. Ha baratok akkor ok, ez termeszetes.

2012. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem azok a fiúk régi ismerőseim, volt köztük egy, aki mondhatni a barátom volt, mindent megbeszéltünk anno stb. semmi olyan szándék nem volt bennem, hogy én flörtöljek, pláne nem összejöjjek velük. eszem ágában se volt semmi ilyesmi.


A második válaszolónak üzenem, hogy kérlek ne általánosíts, mert akiről szó van, nem olyan ember, aki eldobja a "megunt játékait". de amugy igazad van, mivel a férfiak 99%-a ezt teszi. én megtaláltam azt, aki a maradék 1%-ba tartozik, és pont ezért szeretném, ha minden rendben lenne, ugyanis tudom, h nem minden bokorban terem egy ilyen "lehetőség".

2012. jan. 14. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!