Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbáljam meg visszaszerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljam meg visszaszerezni a volt barátnőmet azok után, hogy annak idején én szakítottam vele?

Figyelt kérdés

Júliusban megismertem,akkor minden jó volt,de a végén félreértettem őt és azt hittem nem érdeklem,elkezdtem húzni azzal az agyát,hogy úgy teszek mintha nem érdekelne.De a szívem legmélyén őt akartam,ez ment egy hónapig. Végül szeptemberben összejöttünk,jártunk 4hétig de én akkor már csak fellángolást éreztem iránta a végén,ezért szakítottam vele. Majd az idő teltével egyre jobban elkezdett nekem hiányozni,próbáltam elfelejteni de nem ment.Rájöttem,hogy mégis ő kell nekem,nagyon rendes lány ami a mai világban ritka és még szép is,még egy ilyet nem találok..

Láttam nincs senkije,gondolkoztam rajta,hogy visszaszerzem de nem tudom jó ötlet lenne e.

2Hónapja ezen rágódok. Próbáljam meg?


17/f


2011. dec. 24. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy miért engedtek el olyan könnyen valakit és miért nem gondoltok bele hamarabb, hogy milyen lesz majd nélküle. Szerintem próbáld meg visszaszerezni, de ha sikerül még egyszer ne engedd el. %
2011. dec. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha rendes is volt meg szép is akkor nem értem az egészet... őszintén, ha 2 hónap alatt se tudtál dönteni, a kedvemért hagyd a francba mostmár, hátha épp a napokba találna valami normális srácot. Üdv
2011. dec. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hagyd inkább a következő delikvensre a bnődet
2011. dec. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!