Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon jó barát (nőm), barátok vagyunk már jó pár éve és most egyre erősebb vonzalmat érzek iránta, de nem nagyon merek lépni, mivel féltem a barátságunkat is. Van valakinek esetleg valamilyen tapasztalata ilyen téren?

Figyelt kérdés
20f vagyok, ő hasonló korú lány, több mint 5 éve vagyunk nagyon jóban. közben mindkettőnknek voltak kapcsolatai, de most h szinglik vagyunk erős vonzalmat kezdtem érezni iránta, és lassan teljesen belezúgok. De nem tudom mitévő legyek, mert nem akarom, hogy egy ilyen helyzet miatt elveszítsük "barátságunkat", vagy megszakadjon a kapcsolat.
2010. febr. 11. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Dobj fel egy-egy labdát egy talitok során, pl.: azért néha eszembe jut, hogy milyen lenne, ha a csajom lennél... (egy kis oldalba bökéssel...). Reakció után könnyebb lesz döntened.
2010. febr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, esetleg tapasztalata is van vkinek ilyen téren, mert rülnk ha megosztaná velem
2010. febr. 11. 11:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem ugyanez a szitu.. Csak annyi különbséggel hogy én vagyok a lány. Mondjuk én tudom hogy a fiú is ugyanúgy érez ahogy én.


Tudod ezekkel a dolgokkal az a baj, hogy (mint mondtad is) ha öszejöttök, és nem műküdne akkor elveszítenéd, mint barátot. Ha viszont nem jöttök össze, és te szereted, akkor ha neki lesz valakije, te szomorú, féltékeny stb leszel, még ha nem is mondod ki, mert nem akarod megbántani stb.


Ez az egész dolog nagyon nehéz. Mi odáig jutottunk, hogy csókolóztunk is, de mégis megbeszéltük, hogy maradjunk barátok. Azóta próbálok nem úgy érezni iránta, de valahogy nem megy. De azért reménykedek hogy idővel sikerülni fog elfelejtenem így.


Szerintem az a megoldás, ha elmondod neki hogy mit érzel, aztán megbeszélitek. Két megoldás van (összejöttök, vagy nem) mindkettő elsülhet jól is, és rosszul is. Az biztos, hogy nehéz.

2010. febr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk!2008 nov-től találkozgattunk,és februárban már annyira szeretett,h csak msn-en volt képe megírni a tali után h mi lenne ha...és mikor újra találkoztunk,nemet mondtam neki.Tök kínos volt,de mégcsak féléve ismertem.Aztán 5hónapig nem találkoztunk,és azt hittem,belehalok,hogy rosszul döntöttem.Mikor bepróbálkoztam volna,meg már foglalt volt.Aztán dobta őt miattam,és a világ legboldogabb emberei vagyunk azóta is:)imádjuk egymást...Lehet szerintem happy end,ha valóban letisztázzátok,h csak egymásért akartok élni.Azóta is ő egyben a szerelmem és a legjobb barátom is!
2010. febr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ. csak én most jöttem ki egy 3 éves kapcsolatban, és még ez is bezavar kicsit, hogy nem csak az érzelmi kötődés hiányzik-e , vagy tényleg szeretem, és úgymond előre félek egy újabb hoszzú kapcsolattól aminek nincs boldog vége. Szóval eléggé komplikált de asszem várok még egy kicsit.
2010. febr. 12. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!