Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta ezt, ha van barátnője?

Figyelt kérdés

Szerelmet vallott nekem egy srác, de tényleg elég komoly dolgokat mondott, hogy még soha senki nem kellett neki ennyire, mint én, úgy érzi velem boldogabb lehetne,mint valaha. És nagyon szenved, mióta megismert, mert csak én járok a fejében.

Viszont hozzátette, hogy van barátnője, akit nem akar elhagyni, megcsalni meg főleg nem, szóval nem lehet köztünk soha semmi.

Ennek mi az értelme? Miért mondta akkor azt, hogy mennyire odavan értem, ha semmit nem akar vele elérni?? Ti hasonló helyzetben miért tennétek ezt?


2012. jan. 14. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát én ezt nem értem.. :D Halálosan szerelmes beléd, ugyanakkor nem akarja elhagyni a barátnőjét, két emberbe viszont nem lehet szerelmes.


Az okát én nem tudom megmondani neked, sejtésem sincs.


DE

Addig ne engedj semmit se neki, amíg van barátnője!

2012. jan. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egyértelmű, hogy nem engedek semmit, de tényleg nem értem. :D

Meg tényleg mi értelme, hogy elmondta nekem? Semmi ötletem..mi lehetett ezzel a célja? :D

2012. jan. 14. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán le akar veled feküdni. Máskülönben miért mondott volna ilyeneket?
2012. jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De azt is mondta, hogy semmi nem lesz köztünk...szóval nem hinném, hogy lefeküdne velem. (meg persze nem is hagynám...)
2012. jan. 14. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!