Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta a barátnője, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a barátnője, hogy nem tetszem neki. Azóta már nem is beszélünk sose. (? )

Figyelt kérdés
Van egy jó lány barátom akivel elvoltunk eddig lett egy új barátnője aki nem kedvel engem valamiért azt mondja neki nem jövök be egoista vagyok meg nem illek hozzá még barátnak se... így leoltott előtte azóta viszont a jó barátságunk is oda veszett ugyanis már sosem beszélünk kerül engem. Ez ennyire kihatott rá? Milyen barát az ilyen csaj?
2011. jan. 8. 22:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Olyan, aki féltékeny a kapcsolatotokra. Vagy azért, mert nem akarta, hogy a barátnője több idpt töltsön veled, mint vele, vagy mert bejössz neki, és féltékeny volt a kapcsolatotokra.
2011. jan. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!