Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvert a volt párom? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvert a volt párom? Mit tudnak vele csinálni?

Figyelt kérdés

ma délután történ az eset. Szakítottunk pár napja (több éves kapcsolat), mert állandóan ki volt fordulva magából, semmi nem érdekelte, engem zavart és át akartam vele beszélni, de nem akarta. Kijelentette, hogy vége. Én felfogtam, otthagytam, nem fogok könyörögni senkinek. De ma elmentem a maradék cuccomért és volt egy pár dolog, amit közösen vettünk és mondtam neki, ha kell fizesse ki a részem. Lehet részletekben is. Erre elzavart, én meg csak vissza akartam menni a már összepakolt holmikért, erre elkapott. Össze-vissza ütött, rúgott, már a földön feküdtem, a hajamnél fogva húzott. Elmentem sürgősségire,mert az oldalamba nagyon belerúgott, alig kaptam levegőt. Bordatörés, de ott azt mondta az orvos, hiába megyek rendőrségre nem fognak csinálni semmit.

Ennyiben hagynak egy ügyet? Én meg le vagyok tojva?


2012. jan. 14. 19:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
többet ne találkozz azzal a szarf@szú tahóval...azért elmehetnél a rendőrségre.
2012. jan. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha vannak nagy darab fiú barátaid, kérd meg őket, hogy egyengessék meg kicsit. Elég nagy Szemétség amit veled művelt.

Vagy ha ezt nem csinálod meg, akkor mindenképp menj el a rendőrségre. Egy próbát megér.

Vagy be is perelheted, h nem adja vissza a cuccodat, és testileg bántalmazott.

2012. jan. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Jaja itt már csak a verőemberekben bízhatsz, de megérdemli a szemét!
2012. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig menj el a rendőrségre. Ha nagyon beléd rúgott, akkor annak vannak látható nyomai is. 8 napon túl gyógyuló sérülés pedig bántalmazásnak számít. Egy próbát megér. A cuccaidért pedig csak úgy menj el, hogy viszel magaddal egy csinos kis fiúbandát. Nem vicc, szomszédom is csak így tudott elcuccolni a pasijától. Még így is neki rontott a nőnek, de a fiúk persze elintézték.
2012. jan. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom te vagy a lány... Menj el a rendőrségre minél hamarabb,befogják vinni minimum egy napra.
2012. jan. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen a Magyar rendőrség tényleg nem foglalkozik ilyenekkel.


Sajnos félig a munkám összefolyik a rendőrökével, és hidd el tényleg ne számíts semmire. DE a 8 napon túlgyógyuló betegséget ha megállapítanak akkor azzal fel lehet jelenteni. De sokat nem érsz vele.


A mai világban főleg itt, az a megoldás ha keresel pár erős nagydarab pasit aki helyrerakja rendesen.


Vagy fogj egy gázsprayt az egészet fújd bele a szemébe és a baseballütővel verd szét.

2012. jan. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

egyébként meg ez az egyik legundorítóbb, legszánalmasabb amit egy pasi megtehet.

Akkor már ha üt legalább állt volna meg egy pofonnál. de az ilyet ki kell dobni az emeletröl.

2012. jan. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen, én vagyok a lány. Én oda többet vissza nem megyek, még mással sem. Hát a bordatörés szerintem 8 napon túl van. Papírjaim megvannak a kórházból, ha hamarabb nem, hétfőn bemegyek. Röntgen papírtól kezdve minden van.
2012. jan. 14. 20:06
 9/21 Ájron ***** válasza:
100%

Szerintem is az a legjobb, ha Nem a rendőrségre bízod. Tisztelet a kivételnek, a de legtöbb csak a makkosát cimbálja az őrsökön. Dédanyámhoz 4x mentek be a C típusú állampolgárok, de a rendőrök egyszer sem tettek többet, mint hogy csináltak egy képet. Ennyi.


A

2012. jan. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Ájron ***** válasza:
100%
A már elhangzott "gáz spray-t neki és a sz@rt is kiverni belőle" megoldást tudom javasolni.
2012. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!