Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvert a volt párom? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvert a volt párom? Mit tudnak vele csinálni?

Figyelt kérdés

ma délután történ az eset. Szakítottunk pár napja (több éves kapcsolat), mert állandóan ki volt fordulva magából, semmi nem érdekelte, engem zavart és át akartam vele beszélni, de nem akarta. Kijelentette, hogy vége. Én felfogtam, otthagytam, nem fogok könyörögni senkinek. De ma elmentem a maradék cuccomért és volt egy pár dolog, amit közösen vettünk és mondtam neki, ha kell fizesse ki a részem. Lehet részletekben is. Erre elzavart, én meg csak vissza akartam menni a már összepakolt holmikért, erre elkapott. Össze-vissza ütött, rúgott, már a földön feküdtem, a hajamnél fogva húzott. Elmentem sürgősségire,mert az oldalamba nagyon belerúgott, alig kaptam levegőt. Bordatörés, de ott azt mondta az orvos, hiába megyek rendőrségre nem fognak csinálni semmit.

Ennyiben hagynak egy ügyet? Én meg le vagyok tojva?


2012. jan. 14. 19:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Már hogy ne foglalkozna ezzel a rendőrség ...

Jelentsd csak fel szépen aztán majd megbánja amit tett veled.

2012. jan. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Dögi ***** válasza:
74%
El kell törni a lábát minimum 2 helyen, ennél jobb megoldás nincs. :) (és sajnálom hogy ilyen f.aszkalap fiút fogtál ki...) 22/F
2012. jan. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy ez gyerekes, de ez biz' visszajár.

egyetértek azzal, hogyha a baráti v. haveri körödben vannak nagyobb férfiak, akik ha kell teljes vállszélességgel odaállnak melléd, akkor szólj nekik. az a f_szkalap sem fogja tudni rájuk bizonyítani. valamint őt is annyira telibe fogja f_sni a rendőrség, mint amennyire téged. de aztán rendesen kenjék el a száját, hogy összesz_rja magát.

2012. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is a megveretésre szavazok.
2012. jan. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
A gázspray baseball ütő kombináció nagyon tetszik, de megértem, ha már nem akarsz oda visszamenni. Mondanám, hogy basszál ki vele valahogy alaposan (tedd is meg, ha tudod), de hidd el, a sors az ilyeneket úgyis megveri. Az fontos, hogy ne tudja, hogy te okoztál neki valamit, ha mégis sikerül egy kis bosszúállás-nehogy utána bántson még valahogy.
2012. febr. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
El is felejtettem ezt a kérdést már, nem is léptem be egy ideje, hogy másfél héttel ezelőtt fényes nappal elkapott az utcán, mert nem köszöntem neki, amikor szembe jött velem. Ugyanazt a bordám sikerült elkapnia ismét+e szememre kaptam ököllel. Fényes nappal 3 ember nézte végig,de egyiknek sem volt annyi esze, hogy előkapja zsebéből a telefont és rendőrség. valahogy mégis odakeveredtek, bevitték, és most jön a nagy durranás: ÉN LETTEM LECSESZVE, MERT HERGELTEM!!! Viszont kicsit komolyabban vettek és 2 hónap távoltartási. nekem már ez is elég, hiszen, ha nem bírja ki ez idő alatt igencsak megüti a bokáját. Jelenleg az udvarra nem megyek ki a szépen elintézett arcocskám miatt. Apu azért elkapta...
2012. febr. 11. 11:18
 17/21 Ájron ***** válasza:
Sztem ha elvágnátok a torkát, simán meg lehetne etetni a disznókkal.
2012. febr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Szia!

Hogy vagy azóta?

2012. aug. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Megvagyok! Elköltöztem, voltak problémák. Utána már nem ütött meg többet, mert kicsit elkapták.

De a szóbeli, telefonos zaklatások megmaradtak, így jobbnak láttam, ha én megyek el. Átiratkoztam nappali képzésre, és kerestem munkát, albérlettel.

Élem az életem, de nem vonzanak a pasik. :)

2012. aug. 12. 16:38
 20/21 Ájron ***** válasza:
Akkor meg volt a bosszú is. ügyes. :-D remélem nem kellett túl sokat feladnod amiatt a sz@rdarab miatt.
2012. aug. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!