Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K.Missy kérdése:

Miért van az, hogy a pasiknak csak egy dolog kell!?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy más lányok hogy vannak ezzel, de én nem járok mindenkivel és cserélem őket 2-3 hetente és nem adom odam magam mindenkinek, aki rámhajt...azért, mert picit adok arra hogy jól nézzek ki és ezzel jól érezzem magam, miért egyenlő azzal a fiúk szemében, hogy eszetlen,bármire kapható lány vagyok és ha ismerkednek velem már rögtön csak arra kellenék. Ők meg fel vannak felháborodba, ha lekoptatom őket, mert bunók. Őszintén szerintetek rosszul teszem, hogy így gondolom a dolgokat? Ha viszont nem, miért nincs olyan pasi, aki értékeli a gondolatokat is? 16/L

2012. jan. 14. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Van olyan pasi is aki neked kell, de a korban hozzád illők között kevesen
2012. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát, szerintem nem csak akorombeliek ilyenek sajnos..nehéz elhinni,hogy ez változhat :(
2012. jan. 14. 21:07
 3/11 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, nem vagy ezzel egyedül... Én már azon gondolkozom, hogy lehet, hogy jobb lett volna leszbikusnak születni?...


20N

2012. jan. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hat hidd el h inkabb a korral van a baj. idosebb fejjel maskep gondolkodik az ember. egy iq light csajjal tuti nem allnek le. 23f
2012. jan. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Figyelj az olyan pasinak, amit leírtál már nő kell, nem egy tizenéves csaj. Ha nő lesz belőled találni fogsz, ha jó helyen keresed :)
2012. jan. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást :) ez jól esik, csak most kicsit kilátástalannak érzem ezt a helyzetet
2012. jan. 14. 21:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak tartsd magad ahhoz, amit leírtál, és meglesz a jutalma :)
2012. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Hidd el létezik ilyen pasi! Csak nagyon nehéz megtalálni. Én 16évesen jöttem össze bnőmmel, és azóta is együtt vagyunk! :$
2012. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"én nem járok mindenkivel és cserélem őket 2-3 hetente és nem adom odam magam mindenkinek, aki rámhajt."


Hasonlóan a nők kb. 90%-ához.

2012. jan. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon helyesen gondolkodsz :)

Ne add fel az elveidet egyetlen pasiért sem, mert megbánnád nagyon. Fiatal vagy még...el fog jönni az igaz, aki értékelni tudja, hogy ilyen vagy :)

2012. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!