Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti mit gondolnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit gondolnátok, ha a pasitok ezt mondaná? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Ha a pasitok elárulná, hogy régen napokig nyomozott utánatok? Hogy szinte mindent megtudott rólatok, mielőtt egyáltalán hozzátok szólt volna?

Hogy fogadnátok ezt? Ha akkor mondaná el, mikor már fél éve együtt vagyok...


2012. jan. 15. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha jól esett neki. :D Nyomozhat évekig is, mindent úgysem fog tudni rólam sose. Én nem akadnék ki ezen. Valamilyen szinten normális, hogy nem áll szóba minden lánnyal és tudni szeretne dolgokat.

20/L

2012. jan. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem elég késői lenne, ha fél év után mondaná ezt a barátom. Viszont én nevetnék és megölelném, mert szeretem és tudom, hogy egy dinka. Biztos vagyok benne, hogy nyomozott utánam, mivel osztálytársnőm a volt legjobb barátnője, így megtudott rólam egyet s mást. Viszont inkább ő maga akart engem megismerni.

Fél éve vagytok együtt... Hm... Akkor szerintem tudnod kéne már, hogy hogyan fog rá reagálni. Próba cseresznye... Good luck! :)

2012. jan. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát kiváncsi lennék mit nyomozott :D ha azok után is velem akart lenni,akkor nem izgatna!
2012. jan. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

egészségére

21l

2012. jan. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha tudom, hogy nem tettem semmi rosszat és nem feküdtem le egyszerre több pasival meg stb akkor nyomozhat nem tud érdekelni.

Viszont sajnálom, hogy nincs a pasinak magánélete, hogy mások után nyomozgat ...

2012. jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!