Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, ha zavar, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha zavar, hogy a barátom pucér nők fotóit posztolgatja ki facebookra, különböző kommentárok társaaságában? Pl: de megdugnám, azta de jó bula stb.

Figyelt kérdés
Ne gyertek azzal, hogy a facebook baromság, mert nem vagyok rá kiváncsi... Köszi. Kort, nemet is. :)
2012. jan. 15. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy normális. ígyis-úgyis megbeszélik a haverokkal, nyilván, de amikor ott díszeleg a neve mellett, hogy kapcsolatban,akkor viselkedjen is úgy.
2012. jan. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Hipertroll ***** válasza:
7%
Ez teljesen rendben van, akkor félj, ha ezeket a csajokat otthon találod hiányos öltözékben.
2012. jan. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%

ha zavar akkor beszéld meg vele. amúgymeg sztem hulyeség ienen hisztizni

Hány évesek vagytok és mióta jártok? Csak úgy a kiváncsiság kedvéért

2012. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
dehogynem. a facebook valóban baromság. majd ha hazamész és az egyik modellt ruha nélkül találod mellette, na akkor zavarjon és kérdezd meg tőlünk, mit tegyél
2012. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Még szép, hogy normális, hogy zavar! Én ezért már lapátra tettem volna...
2012. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
én idegbajt kapnék, ha a pasim ezt csinálná. persze, hogy zavar.
2012. jan. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

engem is nagyon zavarna.

19/L

2012. jan. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én 15 vagyok, ő 19 1 év-1 hónapja vagyunk együtt.

Még ha nézi, lájkolja, nem zavar, mert cak tessék, de azért, mikor ott beszélik meg "ország világ" előtt a haverjaival, hogy ez milyen jól néz ki meg amaz, stb, akkor elég megalázónak érzem. :( Azt mondja, hogy nem gondolják komolyan, meg hogy ezen ne húzzam fel magam, mondtam, hogy zavar, de nem érti meg és nem változtat rajta.

Jó taktika lenne, ha én is elkezdeném ezt csinálni, hátha észreveszi magát?

2012. jan. 15. 19:20
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja csináld te is ezt :D De basszus ez nagyon nem kóser, hogy ezt csinálja. Én agyfaszt kapnék, ha ezt csinálná a párom.
2012. jan. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A kommentárok és a kitett képek nem normálisak, a "like" még elmegy.

Neki párja van - nem viselkedhet ugyanúgy, mint az, aki még csak csorgatja a nyálát és próbál lányt becserkészni. Ezt beszéld meg vele.

2012. jan. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!