Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretők! Nincs lelkifurdaláso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők! Nincs lelkifurdalásotok, hogy belemásztok egy házasságba vagy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 14:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
Nekem nincs, nekem jó, a pasinak jó, a másik nő meg nem érdekel, ő a hülye és a naív.
2009. máj. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Te meg egy hülye rib@anc vagy!
2009. máj. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
De nekem nagyon is lenne, épp azért próbálok jelenleg kiverni a fejemből egy nős pasit, akinek kisgyereke is van. és az sem utolsó szempont, hogy nem bírnám elviselni a szeretői státuszt. de ha esetleg a pasi mégis felvállna, akkor kapnék egy fúrkálódó exnejt, egy ellenenem nevelt kisfiúval karöltve, akitől minden egyes láthatáson megkapnám, hogy anyu szebb, jobb, okosabb én pedig egy ronda szörnyeteg vagyok. kösz, ez kéne a francnak.
2009. máj. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%

Miért? Mert lehet hogy a te pasid engem kúr? ;)


Tegyél ellene hogy ne lépjen félre. Adj meg neki mindent, nézz úgy ki mint egy igazni nő, legyél olyan mintha egy fotózásról jönnél, és akkor nem fog megcsalni!

2009. máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%

Nem vagy ribanc.

Annak idején engem sem zavart, a csaj kifejezetten megérdemelte, hogy megcsalták. Ezt maga a pasi mondta.

Ha valaki nem veszi észre, hogy csalják, akkor ott valami nagyon nem stimmel.

2009. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

"legyél olyan mintha egy fotózásról jönnél, és akkor nem fog megcsalni!"

nem akarlak megbántani, de elég naiv elképzeléseid vannak. ha egy ffi megcsal egy nőt, azt nagyon sok esetben nem azért teszi, mert a párja külseje nem megfelelő számára. sokkal inkább, mert a nő pl adott esetben egy elviselhetetlen hárpia. érett ffi sokkal többre értékel egy hisztimentes, kedves nőt azoknál, akik kinézetileg kényszeresen a toppon akarnak non-stop lenni.

2009. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Akár a férfi akár a nő megy máshoz, mindig van egy ok.

Legyen az a kapcsolta romlása, önbizalom növelése, ellaposodás...............

A nőnek nem elég szépnek lennie, hogy a pasi ne nézzen másfelé, a pasinak sem elég ennek a férfi megfelelője.

Régi kapcsolatomban én voltam a cafka, aki keresett egy szeretőt magának. Jóképű volt az exem, de gyermek még, pedig kora alapján a legszebb férfi kor, én meg meguntam az óvónőt játszani mellette.

szépen elmondtam neki, és elhagytam, persze a szeretőm is... A srácnak nem volt lelkiismeret furdalása miattunk, én akartam őt, nem kényszerített. És ezt minden nemre igaz, nem kell kényszeríteni azokat, akik félre akarnak menni.

2009. máj. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%

kedves asszonyok akik mar hazasok adjatok meg mindent a ferjeteknek szexualisan s akkor nem keresnek szeretot maguknak


egy ismerosomtol tudom h 8 hazas pasi jar hozza es olyankor felszabadultan erezzik magukat minden gondjukat elfelejtik el vannak lazulva szeretkezes kozben is

2009. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
A 14. 55-ösnek üzenem, hogy akkor is ez legyen a véleményed, amikor a másik oldalon sírdogálsz majd, mint megcsalt feleség.
2009. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem meg általában a szeretők ocsmányak már külsőre is. A lelkükről nem is beszélve. Csak sajnos sok a hülye pasi, akik az ien buta ribancok valami hülyeséggel, vagy esetleg csak az újdonság varázsával elcsavarják a fejüket. De ezek a ribik feleségnek SOSEM kellenek :) Szóval fel a fejjel normális nők. Egy rendes pasi sem választ olyan feleséget, akin végigment a fel netalán az egész város. Egyszer meg---ják és kész, többre nem kell nekik, többre nem is valók!!

20/L

2009. máj. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!