Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden fiú csak haverként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiú csak haverként tekint rám. Ez miért van? 14L

Figyelt kérdés
Átlagos arcú, alkatú lány vagyok, a barátaim fele-fele arányban fiúk és lányok. Viszont ha egy fiú el is hív valahova, vagy megismerjük egymást, mindig barátok maradunk. Ezen hogyan lehetne változtatni? Nem szeretnék pl magassarkút hordani vagy virágmintás, fidres fodros cuccokat.
2012. jan. 15. 20:15
1 2
 1/14 trollzor ***** válasza:

Mert rasnya vagy!



Reklám:

2012. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Visszajelzések alapján nem:P
2012. jan. 15. 20:19
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert ebben a korban még nem a pasizáson kell h járjon az eszed.
2012. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

14 évesen miért akarsz ennél többet?

18-as karika mond valamit? De szerintem azt is feljebb kéne emelni, a gyerekek még akkor is zoknik agyilag. Futkoznak abortuszra apuci/anyuci pénzéből, és ami a legrosszabb, nem tanulnak az esetből, és újra beleesnek ugyanabba a csapdába.

2012. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 zseni001 ***** válasza:
Majd el jön az az idő is amikor nem fognak barátként tekinteni rád.
2012. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor UFULECC !!!!!!
2012. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

kicsi csillag egy fiú nem áll szóba olyan lánnyal aki nem tetszik neki,mert nekik égő egy csúnya lány mellett mutatkozni.ezt jegyezd meg!!tele vagyok fiú "barátokkal"kb 50-el ezek közül 49 tini korom óta meg akar....

fiú-lány között nincs barátság.tetszel nekik.különben nem lennének a "barátaid"

26/L

2012. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Akkor majd 16 évesen kezdjen érdekelni a másik nem?:) na, az nem lenne normális.

Én csak szeretném, ha rám is 'úgy' tekintenének. Nem pasizni akarok, hanem találni esetleg valakit, aki kedvel engem és én is őt, ezt se görcsösen, csak ha összejönne.

2012. jan. 15. 20:24
 9/14 A kérdező kommentje:
20:23-as: nekem a legjobb barátom is fiú:) Ovi óta. És ott se ő volt a 'férjem', vagy értitek mit mondok.
2012. jan. 15. 20:25
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért, neked valamelyikük tetszik? Ha nem, akkor inkább örülj neki hogy nem akarnak tőled semmit. Ha pedig igen, akkor hajrá, de csak egynél! :)
2012. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!