Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomtól sárga rózsát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomtól sárga rózsát kaptam, szerintetek csak barátnénk tekint rám? Félek, hogy szakítani akar.

Figyelt kérdés
Mert a sárga rózsa a barátság szimbólizálja.Létcci normális válaszokat,mert nagyon félek,hogy nem szeret a barátom.
2012. jan. 12. 01:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
És máshogy viselkedet veled mostanába mint ahogy edig szokot ?
2012. jan. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerinted mekkora esély van rá, hogy ő tudja, hogy mit szimbolizál a sárga rózsa? Mert nekem pl. fogalmam sem volt róla. Szerintem csak elfogyott a vörös a virágárusnál.
2012. jan. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
vagy csak nem kapott vöröset
2012. jan. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a virágosnál elfogyott a vörös :) Szerintem beszéld meg vele, mielőtt következtetéseket vonsz le!
2012. jan. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 zseni001 ***** válasza:
Hátha szakítani akart volna veled, akkor nem virágot ad...sztem
2012. jan. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez mekkora hülyeség. A pasiknak gőzük nincs az ilyen virágszín jelentésekről... én meg úgy tudtam a féltékenység jele a sárga... de mittudomén. Sose érdekelt. Ha szakítani akarna akkor nem venne virágot neked.
2012. jan. 12. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ugyan már. Legjobb barátnőm meg egy seszínű (szóval olyan halványzöldes) szirmú rózsát kapott. Na, az vajon mit jelent? :D

Semmit. Azaz azt jelenti, hogy a srác kedveskedni próbált neked egy szál rózsával. Nyugi, nem adna semmit, ha nem akarna semmit tőled. :)

Lehet, hogy nem kapott vöröset vagy úgy gondolta, tetszeni fog neked ez a szép sárga, vagy nem akart nagyon-nagyon klisézni, komolykodni. :)

2012. jan. 12. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Macs1209 ***** válasza:

Lehet hogy az összes piros rózsa kókadt volt, és nem

akart egy összefonnyadt virággal beállítani.

Vagy az is lehet, hogy nincs tisztába a színek jelen-

tőségével.

Egyik havercsaj az akkori barátjától fehéret kapott..


Amúgy pedig, a rózsa az rózsa.. )

2012. jan. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"....Sárga rózsa jelentése


A sárga színű rózsa barátságot és féltékenységet jelent. Ha a társunktól sárga rózsát kapunk ajándékba, az azt jelenti, hogy az illető barátként tisztel és csodál. Másrészről, a sárga szín bonyolult jelentése miatt, ha olyan valaki ajándékoz nekünk sárga rózsát, akinek a baráti érzelmei kétségesek, akkor ez a virág akár féltékenységet is jelenthet. Érdemes odafigyelni rá, hogy kitől kapunk sárga rózsát. ..."


Forrás:

[link]

2012. jan. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb mint a gerbera!
2012. jan. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!