Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi a valószínűsége hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a valószínűsége hogy egy 21 éves lány komolyan elkötelezze magát az első komoly kapcsolatnál?

Figyelt kérdés
Komoly gondolkodású és nem olyan aki minden héten más nemi szervét veszi a szájában...:) és nem jár diszkóba és nem is járt soha...szóval nem egy tipikus olyan aki minden héten benyomva fentereg a diszkó slozijába..
2011. dec. 26. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
hat en 22 evesen mentem ferjhez, es 23 evesen babat szultem a ferjemnek, es total komolyan gondoltam... ez 11 eve tortent, es valas lett a vege, de nem azert, mert en nem gondoltam komolyan, vagy nem voltam eleg elkotelezett, o hidegult el, illetve mindig is egy hideg ember volt, akit csak keson sikerult kiismernem...
2011. dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
amugy te hany eves vagy? :)
2011. dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen mentem férjhez,szűzen. Lett 3 gyerekünk,és 30 évig éltünk együtt.
2011. dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen köteleztem el magam komolyan, ennek már 6 éve. Olyan vagyok, mint a fent leírt lány.

22/L

2011. dec. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én 22 évesen mentem férjhez. nem olyan régen.Nem feltétlen a hölgy korától függ a komolysága
2011. dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ma 21:52


én 26 vagyok..ha engem kérdeztél.

2011. dec. 26. 22:00
 7/8 anonim ***** válasza:
21 évesen ismertem meg a párom, ő volt az első komoly barátom, neki adtam a szüzességem. Vele fogom leélni az életem.
2011. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

21 évesen ismertem meg a barátomat, nekem is ő volt az első. Én is vele tervezem az életemet, nekem nem hiányzik "kaland" meg ilyenek. Viszont az ő élete váratlan fordulatokat vett az utóbbi időben, ami most megnehezíti az életünket. Minden erőmmel a megoldásán vagyunk...

4 éve együtt

2011. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!