Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha nem szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem szerelmes belém?

Figyelt kérdés

:( Az elején nagyon boldogok voltunk mindketten, azt mondta még sosem érzett senki iránt ilyen intenzíven mint irántam, és tényleg nagyon szerelmes volt. Viszont pár hete teljesen megváltozott a dolog. Azt mondja nagyon szeret engem, de nem szerelmes belém és neki erre lenne szüksége. Ezért nem jó ez a kapcsolat. Sokszor hangot ad ennek mostanában. De mégsem hagy el, miért? Hétvégente találkozunk egyébként, külön városban élünk. Most hétvégén is találkoztunk, és mondta, hogy pár hónap múlva elhúz külföldre, mert nem bírja az itteni életet tovább, teljesen becsavarodik tőle, nem érdekli semmi, ő kimegy. A kérdésemre hogy velünk akkor mi lesz, azt mondta nem tudja. Mondtam neki hogy én simán kimennék vele ha ő akarná... nem nagyon tetszett neki az ötlet. Kilyukadtunk oda, hogy azért nem, mert nem szerelmes belém, azt mondta tudja hogy én mit érzek iránta, de ez nem kölcsönös. Na ott nem bírtam tovább elkezdtem előtte sírni. Erre odabújt, ő is elkezdett sírni(!) és mondta hogy amint lehet elhúzUNK innen rendben? Meg hogy nem tudna engem elengedni soha... Meg hogy nagyon szeret.


Ne haragudjatok a hosszúságért és a hülye megfogalmazásért, de annyira feszült és szomorú vagyok mostanában emiatt. Szerintetek lehet itt még tenni valamit? Vagy miért nem hagy el, ha nem jó neki ez a kapcsolat? És ha nem jó akkor miért mondja hogy soha nem tudna elengedni engem?

:(


Még fél éve vagyunk együtt... 20/L 20/F


2012. jan. 16. 10:07
 1/4 A kérdező kommentje:
*MÉG CSAK
2012. jan. 16. 10:08
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja meg mondta még a sírás előtt, hogy így hogy kimegy külföldre szerinte nem kéne ezt a kapcsolatot erőltetni tovább... Utána meg a sírás után... hogy ő nem tudna engem elengedni soha... mi ez???
2012. jan. 16. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:
bocsi de csak odáig olvastam el hogy "Azt mondja nagyon szeret engem, de nem szerelmes belém" Kérlekszépen MOST ebben a pillanatban szórd ki. Ilyen nem létezik hogy szeret de nem szerelmes. Egy hosszútávú párkapcsolatban ha már fél év alatt ilyet mond akkor a szándékai egyáltalán nem komolyak. Innentől kezdve csak probléma lesz probléma hátán. Lehet, hogy ideig óráig kedves lesz, de zömében nem fogod mellette jól érezni magad.
2012. jan. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ki ne menj külföldre csak megszopod ha ithon ezt mondja ott sem fog változni. Tudom nekem is ezt mondta a lány szeret de nem szerelmes belém. 5 hónapig voltunk együtt még 2 hónapig küzdötem érte mindent megtettem de ő előkött.
2012. jan. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!