Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt pasim még mindig szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt pasim még mindig szerelmes belém hogyan érjem el hogy ne szeressen? Egy hét után is szerelmes belém.

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 16:33
1 2
 1/11 WhiteLabel ***** válasza:
egy hét? az nem sok idő.
2012. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De én nem akarom hogy szeressen én mást szeretek és ő nem érti meg hogy mást szeretek akkor is meg akarja próbálni de nem akarok már tőle régóta semmit mert megvert dobtam meg minden de még mindig semmi akkor is én kellek neki még mindig hiába dobtam hiába össze jöttem mással...
2012. jan. 4. 16:37
 3/11 anonim ***** válasza:

te? sehogy

majd kiheveri idővel

2012. jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De hogy ha ugyanúgy jön utánam már próbáltam neki keresni és senki nem tetszik neki de ugyanúgy jön meg ilyenek nem fogja fel
2012. jan. 4. 16:39
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Beszélj vele, fogd meg a kezét, nézz mélyen a szemébe(ha van neki)és fingj egy nagyot. Aztán csókold meg, és közben hányd le. Tuti, hogy ki fog ábrándulni belőled.
2012. jan. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az nem fog menni mert nem szoktam fingani a csókját nem kívánom és hányni se szoktam túl sűrűn részegen is csak egyszer hánytam xD
2012. jan. 4. 16:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne vedd fel neki a telefont.
2012. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem szoktál fingani?ezt ki hiszi el?
2012. jan. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát nem szokott telefonon hívni élőbe jön... am társaságba nem mert elég illetlen dolognak tartom...
2012. jan. 4. 16:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Nézd levegőnek, előbb-utóbb megunja.
2012. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!