Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi fér bele egy kapcsolatba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fér bele egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Belefér-e egy 5 hónapos kapcsolatba, hogy a pasi flörtölget más csajokkal. És a csaj háta mögött nem igazán a nagy szerelemről áradozik a haverjainak. Ha a csaj belenéz a facebookjába ezeket a levelezéseket találja akkor az a rossz, aki belenézett, vagy aki nem szépeket ír a másikról vagy épp szépeket egy másik csajnak? Véleményeket kérek.
2012. jan. 16. 14:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek érzések egyik oldalról sem,akkor bármi belefér szinte. Ami neked, ill. ebben az esetben a csajnak rosszul esik, na az már nem fér bele.
2012. jan. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Rosszul esik persze. Én szeretem. Ha együtt vagyunk úgy érzem ő is szeret engem. De hülyének és vaknak is érzem magam, mikor ezek a beszélgetései beugranak. Így nem lehet folytatni egy kapcsolatot szerintem. Ha az eszemre hallgatok, akkor szakítanom kellene...
2012. jan. 16. 14:44
 3/14 anonim ***** válasza:
ha szereted, akkor ne szakíts, meg fogod bánni..leeht, hogy én vagyok a "gyáva" de én elmennék addig, ameddig már tarthatatlan az állapot...akkor nyugodtabban tudnék szakítani. nehéz helyzet:)
2012. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
mi számít nálad flörtölgetésnek? miket mond a haverjainak? csak hogy jobban képben legyek..
2012. jan. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy belenézel a facebookomba, nekem már nem férne bele és kitennélek. Ha más pasival flörtölgetsz az a Te dolgod, én is bolondítom a nőket mindig, persze ésszel.
2012. jan. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A facebookjában találtam levelezgetéseket 13 csajjal, volt köztük olyan kivel csak beszélgetett. Vol olyan csaj, akinek felajánlotta hogy fürödjenek együtt. Mikor rákérdeztem hazudozott. Mikor elmondtam, hogy olvastam akkor bevalotta. De nem csak ezek a bökkenők, hanem, hogy ilyen bejegyzések is vannak, amit a legjobb barátjának ír, hogy lehet hogy csak a szexre kellek neki, mert így nem kell legalább csajozzon és kényelmes. Nem rég írta az egyik csajbarátjának, hogy milyen kis báb vagyok, mert nem értek a pszichológiához. Néha elhangzik az is a beszélgetésekben hogy szeret, de ezt kb csak kétszer olvastam. 5 hónap után nem őrülten szerelmesnek kellene legyen? Ha nem most becsül meg és szeret, akkor mikor?
2012. jan. 16. 14:59
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
meggondoltam magam, dobd ki: )
2012. jan. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tedd ki, mert a falu bikájával van dolgod, aki csak kihasznál Téged.
2012. jan. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ugye? És még csak nagyjából írtam le, miket levelezget. Bizonytalan voltam, de tudom, hogy ez nem szerelem az ő részéről. És ez nagyon rossz érzés. De akkor miért van az hogy mégis hazavitt a családjához? Mindig velem akar lenni, bemutatott a barátainak és még ingyen tudunk telefonálni is, ezt is elintézte. Meghalt az apukája 8 éves korában. Lehet hogy ennek köze van ahhoz, hogy nem tud kötődni? Egyszerűen nem tudom eldönteni hogy szeret-e engem. Talán kívűlállóként tudtok nekem segiteni...
2012. jan. 16. 15:03
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts ,így semmi értelme az egésznek..az már rég nem szerelem,ha valaki ilyeneket ír a másikról,és más csajokkal flörtölget,ha én szeretek valakit..akkor nem más csajokkal akarok fürdeni,hanem vele.Nem szeret ő téged,ez a szomorú igazság,csak jó hogy van valakije még is csak ,hogy nincs egyedül,és hogy van kivel szexelni!Én ezen nem gondolkodnék a te helyedben,hanem egyből lépnék,még ha fáj is.
2012. jan. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!