Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már, hogy bármiféle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy bármiféle külső tényező miatt, de nem kezdtél bele egy kapcsolatba a lehetséges következmények miatt?

Figyelt kérdés

Úgy értem, nagyon tetszett volna valaki, szimpatikus volt, látszólag minden klappolhatott volna, csak inkább meg sem próbáltad, mert biztos voltál a visszautasításban, illetve annak lehetőségében, hogy nem fog működni? Gondolok itt korkülönbségre, különböző anyagi helyzetre, távolságra, ilyesmi...

És hogy léptél túl a dolgon?


2011. júl. 21. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Volt!

Nagyon jóképű sráccal taliztam, csak a második randin kibökte, hogy tulképp barátnője van. (A szokásos rizsa, hogy a lakás miatt vannak együtt csak, meg hogy már nem is működik a szex köztük...)

Akkor sem voltam buta lány, és inkább az eszemre hallgattam.

Nagyon fájt, de inkább alszok nyugodtan, minthogy "céda" legyek. Tudom, hihetetlen dolog a mai világban, de abba is belegondoltam, hogy szerencsétlen barátnője várja mindig haza, szereti is netán, én velem meg titokban randizik a pasija...:S

2011. júl. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem voltam ilyen okos, így elpazaroltam 2,5 évet az életemből, ami idő alatt szépen tönkre lettem téve(mindenféle szempontból). Ha az emberek ennyire megfontolnák a dolgot, talán sosem szereznének tapasztalatot, sosem csalódnának, és nem tudnák értékelni ha rájuk talál az igaz szerelem. Kell ilyen az életben, csak az a baj, hogy én ezelőtt 6 évet vesztegettem el, majd jött a 2,5 év, és végül rámtalált a megfelelő parntner. De ehhez az embernek általában csalódni, tapasztalni kell.
2011. júl. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Visszautasítástól még ezidáig nem féltem soha, szóval ilyen nem volt.

Viszont olyan igen, hogy nyilvánvalóan azért nem kerestük egymást egy sráccal, mert egyrészt nagyon messze lakunk egymástól, másrészt pedig fiatalabb is volt nálam 4 évvel. De ha ezek nem lettek volna, akkor lehet, hogy kialakut volna valami közöttünk, mert nagyon jól megértettük egymást, és ezen kívül vonzódtunk is egymáshoz. Viszont nem bánom, hogy így lett, örülök, hogy találkoztunk, és mindig mosolygok, ha arra az időre gondolok, amit együtt töltöttünk. Az ilyeneken nem szabad bánkódni, még így is jobb, mintha egyáltalán nem találkoztatok volna. Meg reményt is ad, hogy lám, vannak ilyen emberek a világon, akkor van esély, hogy találsz még... :)

2011. júl. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt igen. Barátom volt, de kezdett elromlani mindent, közben találkozgatni kezdtem egy másik sráccal, és mintha a tökéletes férfit találtam volna meg, minden klappolt, de tényleg, teljesen levett a lábamról, tudta, hogy van barátom, küzdött értem, a csillagokat is lehozta volna, de én féltem, hogy mi van, ha ez csak az elején van így és utána mindez megszűnik...és nagyon szomorúan de megszakítottam vele a kapcsolatot, még mindig az "eredeti" barátommal vagyok, most már jó vele, de sokszor gondolok a másik fiúra, hogy mi lett volna ha...

21/L

2011. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanaz mint az első sztori, a barátnő szó helyére csak feleséget+ gyerekeket kell behelyettesíteni.

Nem mentem bele, pedig nagyon fájt.

2011. júl. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!