Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én tanulok, lassan itt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én tanulok, lassan itt az érettségi. A párom dolgozik. Közös jövő?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátomat, ő is engem. De a suli miatt 300km-re leszünk egymástól. Én el szeretnék menni dolgozni majd a környékről, ő pedig szereti a biztos állását és ott szeretne maradni. Közös jövő ezekkel a feltételekkel? Lehetséges?
2012. jan. 16. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
nem igazán..
2012. jan. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg, ha egyikőtök sem enged, akk egyértelmű, h nem lesz életképes a kapcsolatotok.
2012. jan. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mmT ***** válasza:
a "lassan itt az érettségi" még pár hónappal odébb van. addig koncentrálj a tanulásra, és élvezd a pároddal együtt töltött időt. Ha nem agyalsz a közös jövő kérdésen, akkor is alakulni fog valahogy az első különtöltött hónapokban.
2012. jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha mondjuk 18 évesen nem egy 25+ évessel kezdenél akkor talán könnyebb lenne... a jövőre nézve is. pl ha majd 40-60 évesek lesztek

nemfogod felforgatni az egész életedet azzal a fa*zsággal hogy te még fiatal vagy és unod a párod :d ( ha normális párt keresnél sok jövőbeli fájdalomtól mentenéd meg magad)

2012. jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
+ érettségi az semmit sem ér, nyilván továbbtanulsz mégvalamit az meg még nagyobb szrt fog keverni.
2012. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
22 éves és nem 25. Tudom nagy a korkülönbség. De ha belegondoltok mégsem, mert én is tudok érett fejjel gondolkozni ő meg gyerek fejjel. És megvan mikor melyiket kell használni. A párkapcsolatunkba semmi probléma (a tipikus kis összezördüléseken kívül). Több mint 2 éve vagyunk együtt. leginkább az a legnagyobb problémám hogy ő változtatna az álláspontján, viszont nem érzem azt hogy jelenleg beleszólhatok a döntéseibe... Hiszen úgymondd "nincs közünk egymáshoz"
2012. jan. 16. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!