Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A te barátod/párod/férjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te barátod/párod/férjed beleszól abba, hogy hogyan öltözködsz? Mit szólsz ehhez?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Párom beleszól(na):) nem szereti ha kivágott ruhákba járok, de néha úgysem bírom megállni!!!
2009. máj. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szólok bele, bár a magassarkút nem csipázom mert így egymagasak vagyunk. De ő se szól bele.
2009. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

sajnos nem szól bele. :D pedig örülnék neki, ha tudnám mi tetszik neki. :P de ha megpróbálna beszabályozni, akkor lázadnék, mert az öltözködéssel tulajdonképpen kifejezem az egyéniségemet is.

ha én fiú lennék, tuti szeretném, ha a nőm kivágott felsőbe járna és az összes csávó utánafordulna.:P büszke lennék. :D ezt nem értem a pasikba, hogy miért nem tetszik nekik, ha csajszijuk picit kihívobb, vagy több az átlagnál???:D

2009. máj. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden eddigi kapcsolatomban kikértem a másik véleményét az öltözködésemről, mi tetszik, illetve mi nem, sőt sokszor vásárolni is együtt mentünk, és olyan ruhákat vettünk ami bejött a másiknak. Ez jó együtt töltött időnek is, meg így legalább mindig mindketten tudjuk mi jön be jobban a másik félnek, és a kedvére tudunk tenni! A vásárlás közös időtöltésnek sem utolsó dolog.


Arra is reagálnék hogy miért nem szeretik a pasik ha kivágott felsőben, vagy nagyon kihívó ruhába öltözik a partnerük:

Ez leginkább egy okra vezethető vissza, mégpedig arra hogy az illető partnernek nincs elég önbizalma. Úgy gondolkodik, hogy ne már most egy csomó más srácnak is tetszeni fog, és ez neki nem tetszik nem szereti a vetélytársakat (ez ugyanaz a mechanizmus mint a féltékenység, akire az egyik jellemző a másik is elő szokott jönni).

Úgy vélem egy egészséges önbizalommal rendelkező férfi egyáltalán nem nézi rossz szemmel ha a barátnője kihívó ruhát vesz fel, sőt miért kéne féltékenykednie hiszen legtöbbször a partnere épp az ő kedvében akar járni. Büszkének kellene lennie rá ha megfordulnak utána az utcán, nem pedig féltékenynek lenni...


21/F

2009. máj. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést az előző kicsit összefüggéstelen lett, már fáradt vagyok vizsga előtt, és nem olvastam át, pedig nagyon ráfért volna. Azért a lényeg így is érthető...


21/F

2009. máj. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

19:31 vagyok. :P

jajaja teljesen igazad van. :) a lényeg lejött. :P sok siker a vizsgához. :P

2009. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ami minket illet, nálunk vélemény van. Mindketten véleményezzük a másik öltözködését, de ha esetleg mégsem azt veszi fel, ami tetszene, akkor sincs vita. Részemről nem szeretem a kihívó ruhákat magamon (nő vagyok), mert nem szeretem, ha megbámulnak. Nem vagyok kirakat. :)

De aki szereti, rajta, máson nem zavar.

2009. máj. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%
dehogyis :D úgy szeret ahogy vagyok
2009. máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nem szól bele..bár ha néha netán kivágottabb felsőt akarnék felvenni, nem engedi.. :D de ez engem egyáltalán nem zavar, sőt..igaza van..átcserélem és kész.. :))
2009. máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
néha morog, de nem szól bele : D
2009. máj. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!