Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor mondjam meg a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjam meg a barátnőmnek, hogy a bátyja kefél?

Figyelt kérdés
Összejöttem múlt héten a barátnőm bátyjával, aki szuper jó pasi, lefeküdtem vele már kétszer is. Egyelőre csak szex van, nem tudom lesz-e komolyabb. Szerintetek mikor mondjam el a barátnőmnek, elmondjam egyáltalán?
2012. jan. 16. 22:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
mondd ezt: szia mizu? a bátyád megb@szott...
2012. jan. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
sztem nemfontos 21L
2012. jan. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
miután holnap megreggeliztem. olyan 11.20 körül
2012. jan. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem értem mi ebben akkora titok? Barátnők családtagja tabu vagy mi? Mondjuk én lenézném ha a legjobb barátnőm csak úgy kefélgetne kapcsolaton kívül :D Pedig elhiheted szuperjó pasi a bátyám. ;)
2012. jan. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
majd hegeszetek az agyan. de hagyd csak sokkal bulisabb ha egyszer ratok nyit!
2012. jan. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%

talán igy


" Szia mi a szitu ? nem akarlak meg bántani de a bátyád (itt el halgatsz 10 másodpercre ) megbaszott szétszopatott ugy meg baszott ki esett a szemgolyóm hu hallod mekkora van neki ugy leszoptam hogy az életében meg emlegeti "

2012. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem míg csak összejártok pajtizni, addig nem biztos, h nagy dobra kéne verned a dolgot.

Ha úgy néz ki, h több is lesz belőle, esetleg kipuhatolhatod, h mit szólna.

Ha pedig összejöttök, azt úgysem fogjátok tudni titokban tartani.

2012. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ugye te nem pasi vagy és a barátnőd báttya kormol?
2012. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
kedves 8. válaszoló, valahogy nekem is ez jött le :D de lehet csak a fantáziám mocskos...
2012. jan. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Jobb ha minél hamarabb elmondod neki.

Nem fogja rossz néven venni barátnőd, elvégre te saját magad alakítod az életed és azzal jársz akivel akarsz.

Ha meg nem tetszik neki akkor majd megbékél.

2012. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!