Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan valaki akár sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan valaki akár sok visszautasitás után is tovább ostromolta szive választottját és a végén csak sikerrel járt és még most is boldogok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ilyet még walt disney ben sem láttam :D
2012. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem, nincs, felejtsd el.
2012. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valaki sokáig ostromol többszöri elutasítás ellenére az egyszerűen balek. Mert ha olyan sokáig ostromol gondolom vissza lett utasítva.
2012. jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
1st is the best xD ezen besírtam...am nemlétezik ilyen,max 1-2 filmben...akinek nem tetszel,nemsok esély van rá hogy 10 beprobálkozás után majd megtetszel...ha csak kéreti magát más kérdés akkor lehet probálkozni
2012. jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
am létezhetne, mert ez elég romantikus... ám van egy apró különbség a filmek és az élet között... a filmben csak 1 tökéletes nő meg a hercege van... életben amíg visszautasít téged egy nő, addig talál magának 20-300000 másik palit...
2012. jan. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ostromold, amíg le nem döntöd. Ez a good hozzáállás
2012. jan. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1 hónapig minden nap elmentem a suli elé hogy legalább amíg haza kísérem, addig beszélgessünk, este leültem az ablaka alá és ott is beszélgettünk, sms-eztünk, felhívtam és órákat beszéltünk telefonon. de ez mind azért volt mert túlzásba vittem a féltékenykedésemet, nem ajánlatos dolog.
2012. jan. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem hogy létezik ilyen!!mert nem bírom nélküle
2012. jan. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 IQ Ninja ***** válasza:
Barátnőm ebbe a kategóriába esik. Sokáig (1,5 évig) szerelmes volt belém, de én szinte tudomást sem vettem erről, aztán egy ünnepi eseményen sminkkel és ruhával együtt nagyon megtetszett, és ezután már smink és különleges ruha nélkül is tetszett, szóval innentől fordultak a dolgok, és végül "beadtam a derekamat". Azóta együtt vagyunk, bár még csak kicsit több mint 2 hónapja.:)
2012. jan. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Igen! Sokáig visszautasított, de én nem adtam fel és megerőszakoltam...
2012. jan. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!