Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért csak nekem ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért csak nekem ennyire evidens egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én mindig is nyíltan kezeltem a levelezéseimet a párom előtt. Bármikor belenézhetett az emailjeimbe vagy a közösségi oldalakon folytatott beszélgetéseimbe. Én ezt sosem vettem kutatásnak/ellenőrzésnek, hiszen szerintem ez alap kellene, hogy legyen a párok között. Nincs mit titkolnom, bármibe is olvas bele, azt fel tudom vállalni.

Szerintem mindenkiben ott van a félsz, hogy mi van, ha a párja a háta mögött mással flörtöl/mást hülyít, így én teljesen normálisnak veszem, ha szeretné megnyugtatni magát. Megjegyzem a párom a 6 év alatt ezt nem sűrűn használta ki, de ami a fontos, ha kérte, akkor én sosem utasítottam vissza.


Erre fel én ma megkértem, hogy lépjünk fel a facebook-jára és nézzük meg a leveleit (hogy kikkel beszél) és ezt ő határozottan visszautasította. Azért tudni kell, hogy 1 személy érdekelt kifejezetten, ugyanis az év elején vele összeszűrte a levet a hátam mögött (fizikailag ugyan nem csalt meg, de lelkileg nagyon is). Így talán jogos a félelmem. Ennek ellenére nem volt hajlandó megmutatni. És sajnos nem ez volt az első eset.


Nem tudom mit csináljak. Én így nem tudok bízni benne, attól félek megint átver, hülyére vesz. Szerintetek ez elég indok a szakításra? Vagy ti jogtalannak tartjátok, hogy bele akartam nézni a levelezéseibe? Én annyira megalázónak találtam a visszautasítást, miután én az elejétől fogva egy nyitott könyv vagyok számára...


22/L (ő 30/F)


2011. nov. 6. 10:30
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
78%
Én azt találnám megalázónak, ha valaki a leveleimet ellenőrizné, attól, hogy párkapcsolat van, még nem vagyunk összenőve. Én nem várom el, hogy a társam megmutassa a leveleit, vagy van bizalom vagy nincs. Nem kell ezt túlbonyolítani. 23/f
2011. nov. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek úgy kéne normálisnak lennie, hogy elmondja, kikkel és miről levelezik. (Jó nyilván üzleti ügyek részleteivel nem fáraszt, meg azzal, hogy az anyja már három napja azt ragozza, milyen mártást csinál hétvégén a családi ebédhez.) Egy párkapcsolatban is meg kell hagyni a személyes teret a másiknak. Mindenkinek joga van a magánélethez, a bizalom viszont nem jog, hanem jutalom a másik részéről amit nem elvárni, hanem kiérdemelni kell. Ha nem tudsz bízni benne, akkor halott a kapcsolatotok, és nincs miről beszélni. Amennyiben szeret téged nagyon meg tudod bántani azzal, hogy így ellenőrizgetni akarod mint valami csalót vagy rossz gyereket...
2011. nov. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj, de a bizalomnak kell, hogy valami alapja legyen. Ha pl ő nem hajlandó megmutatni azt, hogy KIVEL (nem pedig hogy mit) levelezik, akkor én miért bízzak benne?
2011. nov. 6. 10:36
 4/57 anonim ***** válasza:
78%
Mi az, hogy a bizalomnak kell, hogy alapja legyen?? Ha Te csak akkor bízol benne, ha naponta háromszor megmutatja a leveleit, akkor nem esett le még neked, hogy nem is bízol benne?
2011. nov. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
38%

Én száz százalékban meg értelek(nem úgy mit az első válaszoló aki azt sem tudja miről van szó)!

Ez már biztos sumákol a párod elötted valamit,ezért jogos hogy nem bízol meg benne és ha nem bízol meg benne akkor már nincs sok értelme a kapcsolatban ,mert ezek után mindig csak őrlődni fogsz hogy talán most megy ágyra mással meg ilyenek...

Felhívom a figyelmed,mivel hogy Te vagy a párja így jogod van a személyes dolgaihoz is!!!

Szerintem vess neki véget!!!Vagy csak jáccad el hogy szakítasz vele és nézd meg a reakcióját,aztán majd meglátod hogy mennie kell vagy sem...

Szerintem keress magadnak valakit aki jobban megérdemli a bizalmadat!!!

2011. nov. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 atilis ***** válasza:
93%
Attól, hogy te nyitott könyv vagy, és ezzel próbálod magad fölényes helyzetbe hozni, az szerintem egy jól működő kapcsolathoz nem kell. A párod jogosan van megsértődve, én is ezt csináltam volna a helyében. És ez nem arról szól már régen, hogy ő neki van-e valakije, vagy sem, ez a te elégedetlenséged, amit az önsajnáltatással próbálsz orvosolni. Ha ezt a témát tovább feszegeted, csak rosszabb lesz a helyzet, ez sajnos nem fog így működni.
2011. nov. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
ma 10:54: Hát te jó nagy ökör vagy. Na az ilyenek miatt nincsenek párkapcsoaltok a mai világan.
2011. nov. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
69%

Még annyit, hogy túl nyitott vagy kérdező, és ezt nem csak magadtól, hanem mástól is elvárod. Én már dobtalak volna. Na nem gyűlöletből, hanem óvatosságból. Óvatosan kell bánni az ennyire nyitott emberekkel, mert sokat zsarolnak érzelmileg. Te is ezt csinálod.


Ráadásul ha megmutatja neked, ohgy kivel beszél fix, hogy azt is szeretnéd megnézni, hogy mit. Mert átod hogy egy lánnyal beszélgetett.

2011. nov. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
67%

Atila és Tomcsa4!

Látom ti még mindig nem értitek a lényeget!!!

Ti inkább megelégedtek azzal ami elétek kerül,hogy is hívják ezt ?Boldog tudatlanság?Én ezeket inkább papucsnak hívom!!!!

2011. nov. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
71%
én neked adok igazat...szerintem akinek nincs rejtegetnivalója, annak nem probléma, ha látják a leveleit, stb. sőt, még szándékosan ott is hagyja: had kutakodjon, úgysem talál semmit, és akkor megnyugszik
2011. nov. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!