Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerettetek már bele őrületese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettetek már bele őrületesen vkive h neten, és messze lakott?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Neten ismerkedtünk meg. Messze lakunk egymástól, majd később közelebb tudunk költözni. De addig olyan az egész mint egy álom! Imádjuk egymást, pedig alig találkoztunk, normális ez??? Olyan érzésem van mintha ezer éve együtt lennénk. Lelki szinten jóval előrehaladottabb a dolog.

Olyan mintha egy fantáziában létező szerelem lenne.


ÁÁÁÁÁÁ beleestem egy plátói szerelem csapdájába?!

Attól tartok ha közel költözünk elmúlik az álom. Mi biztosak vagyunk az érzéseinkbe, de attől tartok vmi külső dolog belerondíthat. A fölött meg nincs hatalmam.


Az a kérdésem, h voltatok e hasonló helyzetben? Mit éreztetek? Mi lett a dologból?


Hülye dolog ez a plátói szerelem.


2012. jan. 17. 02:42
 1/8 anonim ***** válasza:
hányszor találkoztatok eddig?
2012. jan. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
háromszor
2012. jan. 17. 02:50
 3/8 Dr.Sámán Samy ***** válasza:
100%
Te nem a srácba szerettél bele hanem az elképzelt kapcsolatba..Több mint valószínű. hogy el fog múlni amint többet lesztek együtt...Kevesebb fantázia több valós együttlét kellene, akkor tényleg őt szeretnéd és nem azt amit elképzeltél róla...
2012. jan. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egy tőlem 140km-re lakó srácba szerettem bele. Másfél éve vagyunk együtt, minden hétvégét együtt töltünk. Még legalább 2 év mire összeköltözhetünk, de imádjuk egymást. :)
2012. jan. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Igen, többször is, de a lányok nem viszonozták.
2012. jan. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én olyan lányba szerettem bele, aki 600 km-re lakott, nem is magyar volt. Hamar vége lett, de nem a távolság miatt, hanem mert csúnya vagyok.
2012. jan. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is, de nem tartok tőle, hogy, ha közelebb költözök elmúlik a varázsa, hiszek benne, hogy működni fog :)
2012. jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, h testi síkon nem biztos h működni fog a dolog. mivel inkább lelkileg szerettünk egymásba. Szóval tartok tőle, h ez egy plátói szerelem:(
2012. jan. 18. 01:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!