Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Veletek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Veletek volt már olyan nagyon tetszett egy fiú, vagy szerettétek, és ezt elmerétek neki mondani?

Figyelt kérdés
Ha igen hogy reagált vagy hogy mondtátok el neki??És mivolt ezután?
2011. dec. 9. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:

én elmondtam neki, és visszautasított. de végülis tudtam, hogy nem szeretne semmit, csak meg akartam előzni, hogy szerelmes legyek belé.. mert én hülye reménykedős vagyok..

szóval csak tetszett, és elmondtam neki, de nem volt kellemetlen, mert nagyon jóban voltunk.

2011. dec. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18/L
2011. dec. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is megmertem mondani. Nekem két esélyem volt, mert akkor találkoztunk utoljára biztosan. Miután bevallottam neki h tetszik nekem megekeresett. És utána még találkozgattunk, de végül egy csók után még sem maradtunk együtt.
2011. dec. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem konkrétan elmondtam, de elég egyértelműen kimutattam, vette is a lapot, és pozitívan reagált, de amúgy is gondoltam, hogy én is tetszem neki. Most még itt tartunk, meglátjuk, lesz-e valami...
2011. dec. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem...:( demár nagyon itt lenne az ideje...csak félek a visszautasítástól.
2011. dec. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nyugi lányok, mi is nagyon ritkán vallunk szerelmet, akkor se könnyen
2011. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megmondtam a srácnak,hogy tetszik...már lassan 2 éve járunk,szóval nekem megérte bátornak lenni.
2011. dec. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!