Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már úgy, hogy még az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy még az exet szerettétek mikor elkezdtetek mással járni? Sikerült felejten?

Figyelt kérdés
Hosszú ideig tartott mire úgy döntöttem, hogy nem várok rá tovább. Van olyan akinek sikerült így felejteni?
2012. jan. 17. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 2009. decemberében lett vége egy elég hosszú kapcsolatomnak és 2010. januárjában ismerkedtem meg a mostani párommal. Az exemet imádtam, de a mostani párom akkor úgy vélekedett,hogy könnyebb lesz neked,ha van aki segít felejteni. És sikerült. Sok időbe telt, de túl vagyok rajta. A mostani párommal 2 éve vagyunk együtt és ő a legjobb dolog az életemben :)

2012. jan. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9:17-es vagyok 22/L
2012. jan. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most úgy vagyok! Màsfél ève nem volt barátom mióta az exemmel szètmentünk, neki már majdnem 1ève van baràtnõje, de még mindig szeretem. Nem rég össze jöttem a mostani párommal, nagyon kedvelem, meg ugy érzem kezdek belezugni,de még nem sikerült elfeledni az elõzõ barátom:( remélem idõvel meglesz az is!
2012. jan. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Salvatore ***** válasza:
Nekem már 2éve van vége egy 2éves kapcsolatomnak.Azóta volt már jó pár barátnőm,de még mindig nem tudom elfelejteni és hiányzik is nagyon.Nem tudom mit lehetne tenni.Most is van egy barátnőm 5hónapja,szeretem is meg minden,de az emlékek még mindig bennem vannak. 19/F
2012. jan. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 èvig nem volt barátom miutàn szakitottunk az exemmel, aztàn megismerkedtem valakivel, akire csak ugy nèztem mint egy új cimbire, végül össze baràtkoztunk, féltem ùj kapcsolatba kezdeni mert mèg mindig bele voltam zuggal az elôzõbe, meg azért is mert nem biztam senkiben, õ ezzel tisztàba volt ès szèp lassan meghóditott. Vègül is ha a randizós korszakot is bele vesszük 4-5hònapja vagyunk eggyütt és szép lassan felejtem elfele az exem és kezdek totàl szerelmes lenni a mostaniba. De ezt leszàmitva mèg mindig eszembe van, pl. mikor elõször "eggyütt" voltunk közbe eszembe jutott az ex (nagyon ciki volt még jó hogy a nevét nem mondtam ki) azòta hanyagolom az eggyütt lèteket, majd idõvel az is össze jön:)
2012. febr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!