Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy lánnyal december végén. Mit tegyek? Többi lent!

Figyelt kérdés

Elég hamar elkezdtünk járni, jó formán meg se tudtam ismerni. Nem érzek iránta semmit, és nem is hiányzik! Ő már táplál irántam érzelmeket, de én egyáltalán nem. Ez így nem jó, nem szeretném vele folytatni. Kihasználni sem szeretném, mert az gusztustalan lenne...

Hogyan mondjam meg neki, hogy szakítsunk?

Olyan válaszokat várnék, akik jártak már hasonló cipőben!


2012. jan. 17. 09:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
december végén? akkor kb 2 hete jártok. ennyi idő alatt nem is lehet megismerni a másikat, nem értem mi a probléma :/
2012. jan. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az, hogy nem vágyom a társaságára... :S Ez alatt a 2 hét alatt megismertem annyira, hogy nem vágyódom hozzá.
2012. jan. 17. 10:02
 3/14 anonim válasza:
100%
Mondd meg neki, ne kíméld, csak rosszabb lesz mind2nek, ha húzod. Tudom, lehet fáj neki, de az élet ilyen.
2012. jan. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, ettől félek, hogy nagyon rosszul esne neki... :S
2012. jan. 17. 10:10
 5/14 BlackSword ***** válasza:
100%
Minél tovább húzod, annál jobban fájni fog neki, szóval inkább még most az elején, mint később, mikor már beleéli magát...
2012. jan. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én nagyon hasonló helyzetben voltam pár hónapja. A neten ismerkedtem meg egy lánnyal és elég gyorsan találkozásra került a sor. Mivel elég messze lakott, így az első találkozásunkkor náluk aludtam, így a hétvégét együtt töltöttük. Ezután ő már úgy tekintett rám mint a pasijára, tehát mondhatni, hogy jártunk. 2 hét telt el, de nem éreztem iránta semmit. Szép és csinos lány volt, de egyszerűen nem tudtam iránta érzelmeket táplálni. 2 hét nem sok, tudom, de hogy semmilyen érzés... na mind1.

Ő már olyanokat írogatott, hogy "szeretlek" "imádlak", ezért elmondtam neki, hogy mi is a helyzet. Sajnáltam szegényt, mert rosszul esett neki a "szakítás", de még időben leállítottam a dolgot, így kiheverte könnyedén.


Tehát azt tanácsolom neked is, hogy ha tényleg nem érzel iránta semmit, akkor mond meg neki őszintén. Minél előbb.


23/F

2012. jan. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mond meg neki, hogy feküdjön le veled, különben szakítasz vele. aztán ha nemet mond, akkor szakíts vele, ha meg igent, akkor szex után mond meg neki, hogy csak tesztelted, hogy mennyire könnyűvérű, és megbukott, ezért szakítasz vele
2012. jan. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Kedves utolsó válaszoló! Pontosan ez a helyzet... Annyi a különbség, hogy viszonylag "közel" lakik hozzám. De amúgy dettó... :S

Még annyit kérdeznék, hogy hogyan fogadta akkor a barátnőd a hírt? Nagyon sírt? Elhordott mindennek?

2012. jan. 17. 10:32
 9/14 A kérdező kommentje:
Bocsi mégse utcsó.. :D 10:28
2012. jan. 17. 10:33
 10/14 A kérdező kommentje:
Már megvolt... nagyon könnye adta magát, sőt én nem is próbálkoztam...
2012. jan. 17. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!