Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tetszem egy fiunak de én enm viszonozhatom a szerelmét pedig szeretem a többi lent!

Figyelt kérdés
van egy fiú akit tavaly nyáron dobtam 1 nap után pont az nap amikor hazamentem a nyaralásból igaz 700 km erre lakunk egymástól. 1 év után felvettem msn re beszélgettünk bocsánatot is kértem tőle meg is értette. egyre többet kezdtünk dumcsizni mivel ő is ilyen "művészlélek" szeret írni stb ezért jól megértjük egymást. egymásnak irogatunk ilyen szövegeket. egyik nap írt egy szöveget mondtam neki hogy nekem ez nem tetszik erre ő talán azért mert nem találtam meg azt a szmélyt akiről írhatnék. (ez alatt azt értem hogy barátnő) faggatni kezdtem hogy honnan tudja meg hogy ő az a személy meg stb meg kérdeztem azt is hogy mi lesz ha a az alány nem viszonozza?? erre ő össze roppanok gondoltam nah nagy pácban vagyok mert én vagyok ez a lány ez holt biztos de micsináljka?? szeretem de 19 éves és én 15 vagyok 700 km lakunk egymástól csak nyáron találkozunk most akk ezt hogy?? leginkább a kor zavar ...a szüleim biztos nem örülnének neki...nagyon félek nyáron megyek erdélybe és már előre látom mi fog történni nem alarom összetörni a szívét ...
2012. jan. 17. 15:01
 1/2 anonim válasza:
Hasonlo helyzetbe vagyok..csak en es az illeto lany kozott 11 ev van.Es nekem mar teljesen osszetorte a szivem mert nem lehet koztunk kapcsolat...szerintem hallgass a szivedre...4 ev most sok...de idosebb korba annyira nem.Szerintem ne gatoljon meg semmi...legyel vele es nezd meg hogy erzed magad vele,talalkozzatok tobbszor es szerintem adj egy ''eselyt'' neki..remelem tudtam valamit segiteni
2012. jan. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen hát arra jutottam hogy most még semmit nem akarok tőle de ha idősebb leszek akkor ez a 4 év már nem fog számítani sőt még kell is annyi és akkor már bármi lehet :D
2012. jan. 19. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!