Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már nektek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már nektek olyan, hogy iszonyatosan beleszerettetek valakibe, de a kapcsolat vége felé már a hányinger kerülgetett a jelenlététől?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 20:53
 1/7 nielindi ***** válasza:
nem.
2011. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szamóca. ***** válasza:

ühüm

tett is érte

2011. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem volt velem ilyen. És remélem sosem fog így érezni irántam senki sem, soha. Elsődleges dolog számomra a másik tisztelete, főleg, ha a páromról van szó. Tisztelet nélkül nem megyünk semmire. Ha a végét járja a kapcsolat, akkor sem mutatnám neki azt, hogy idegesít a jelenléte(főleg ahogy fogalmaztad). Ha mégis ennyire gázos lenne a helyzet, akkor továbbállnék, mert így nem lehet valaki mellett élni. Inkább magamat hánynám le, mintsem úgy viselkedjek a párommal, akit egykor szerettem.
2011. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem. Akibe igazán beleszerettem, ott legalább az megmaradt (az első harag után), hogy kedvelem, mint egy távoli ismerőst.

Nem tudom igazán gyűlölni azt, akit valaha szerettem.

Persze volt olyan expasim akit megutáltam, de velük kapcsolatban mindig rájöttem, hogy nem is voltam igazán szerelmes beléjük, mert nem is ismertem őket igazán, csak nagyon bejöttek és ezt képzeltem szerelemnek.

2011. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
volt... :S
2011. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi a francért vagy vele? Hagyd akkor ott, neki is szívességet teszel, mert ha vele maradsz csak megbántod a viselkedéseddel.
2011. jan. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
volt :|
2011. jan. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!