Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak barátok - mivel tenném a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátok - mivel tenném a legjobbat? (Újra elsősorban pasik válaszát várom! )

Figyelt kérdés

A szituációt felvázoltam korábban, de leírom újra, ha valaki nem olvasta:

"Megismerkedtem egy nős pasival, és eléggé beindultunk egymásra. Nem csak beképzelem, bevallotta ( és én is). De azt is mondta, hogy csak barátságot tud elképzelni. Azóta is tartjuk a kapcsolatot, és szerintem továbbra is odavan értem, de egyáltalán nem közeledik, csak barátilag. Miért jó ez neki? Azt megérteném, ha azt mondta volna, hogy egyáltalán ne tartsuk a kapcsolatot, mert nem akar kísértésbe esni. De így, hogy találkozgatunk, folyamatos kísértésnek van kitéve. Vagy lehetséges az, hogy egy nőre ráizgultok, aztán egyszer csak már barátnak tekintitek, és nem jelent kísértést?"


A kérdés most az, hogy mivel tenném NEKI a legjobbat?

1. Megszakítom vele a kapcsolatot, mert ez önkínzás részéről

2. Nem szakítom meg a kapcsolatot, de szigorúan csak barátként viselkedem vele

3. Nem szakítom meg vele a kapcsolatot, de - tiszteletben tartva, hogy hűséges szeretne maradni - finoman éreztetem, hogy azért nem közömbös számomra (ezzel is legyezgetve a hiúságát)

4. Egyéb


Kérlek benneteket, hogy fejtsétek is ki a választ!!! (Tudom, hogy nők az elsőre fognak szavazni a saját szempontjaik alapján, de én most kifejezetten férfiak véleményére vagyok kíváncsi, mert tényleg azt szeretném tenni, ami neki a legjobb!!!)


2012. jan. 17. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
1.
2012. jan. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

HÁRMAS!


34f

2012. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha ki is fejtenétek, hogy miért arra szavaztok, amire! :) Köszi! :)
2012. jan. 17. 16:59
 4/4 zeronibble ***** válasza:
Egyik se. Azt csinálsz, amit akarsz. Nincs azzal baj, ha valaki a nehéz utat választja. Azzal sincs, ha ostoba önkínzással tölti az idejét. Neked mi a jó?
2012. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!