Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak barátok - miért jó ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátok - miért jó ez egy pasinak? (Elsősorban pasik válaszát várom! )

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy nős pasival, és eléggé beindultunk egymásra. Nem csak beképzelem, bevallotta ( és én is). De azt is mondta, hogy csak barátságot tud elképzelni. Azóta is tartjuk a kapcsolatot, és szerintem továbbra is odavan értem, de egyáltalán nem közeledik, csak barátilag. Miért jó ez neki? Azt megérteném, ha azt mondta volna, hogy egyáltalán ne tartsuk a kapcsolatot, mert nem akar kísértésbe esni. De így, hogy találkozgatunk, folyamatos kísértésnek van kitéve. Vagy lehetséges az, hogy egy nőre ráizgultok, aztán egyszer csak már barátnak tekintitek, és nem jelent kísértést?
2012. jan. 17. 15:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

szerintem teljesen egyértelmű, miért csinálja ezt. mert te valszeg csak testileg vonzod, viszont SZERETI a feleségét, és nem akarja megcsalni. fura, és hihetetlen a mai világban ez már, ugye?


biztos értékes embernek is tart, ezért találkozik veled, meg próbálja barátként tartani a kapcsolatot. ne rondíts bele egy házasságba...

2012. jan. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert mi férfiak ismerjük a hűség fogalmát akkor is, ha a párunknál szebb lánnyal találkozunk.
2012. jan. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 pqpqpq ***** válasza:
100%
szereti a feleseget te meg maga az ordog vagy neki de jo ertelembe.felizgul rad meg minden. de ezt nehez elmagyarazni egy nonek. es igy probal tavol tartani teged az utolso csepp jozan eszevel
2012. jan. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Macs1209 ***** válasza:
100%

Az igazi férfi ismeri a hűséget. Ezért nem volt féltékeny

egy párom se, miután megismert, hogyha másik nő

barátommal találkoztam :)

2012. jan. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
46%
15:13 -as!Ez a hét vicce!:-)
2012. jan. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

es igy probal tavol tartani teged az utolso csepp jozan eszevel


De a józan ész azt parancsolná, hogy egyáltalán ne tartsa velem a kapcsolatot, nem? Mert azt érteném! De ami most csinál, azt nem értem, pedig szeretném! :(

2012. jan. 17. 15:19
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőnek legalább 2 pasi kell az életében. Egy aki dugja, és egy aki a szemetesládája/mankója. Az egyik az alfahím, a másik a kutyus akit bármikor dobhat, belerúghat, megalázhat stb. Ne te legyél a kutya, ember!
2012. jan. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
# 7 Valamit félreértettél, én vagyok a nő a sztoriban! :) De ha már ideterelődött: az illető önként a kutyus szerepét választotta az alfahím szerep helyett, pedig választhatta volna azt is.
2012. jan. 17. 15:31
 9/25 anonim ***** válasza:

Valaszthatta volna azt is, de nem erted, hogy huseges akar lenni? Ertsd mar meg... En a helyedben nem kisertenem a sorsot, nem avatkoznek bele a hazassagaba, hanem inkabb hagynam elni, nem beszelnek vele tobbet es megirnam neki, hogy becsulom benne, hogy huseges tipus es nem tudnam magamnak megbocsatani ha megis megcsalna velem a feleseget es miattam menne tonkre a hazassaga.


Te is felfoghatnad hogy csak egy par dugasert nem kene tonkretenni ket ember kapcsolatat. Tudom hogy ez ket emberen mulik, de szegyelld magad, higy arra spekulalsz hogy majd egyszer meggondolja magat.

2012. jan. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
jah.. ebben az esetben érdekesebb a helyzet. Tartaléknak lehet jó vagy, (ha esetleg tönkremenne a házassága vagy megcsalná a felesége) vagy egyszerűen csak nem meri bevállalni a megcsalást mert félti a házasságát. De am semmire nem jó egy barátság nővel egy pasinak, ez biztos. Érdekes, én is megfigyeltem, hogy mégha van bnőm is akit szeretek, mindig jól jön körülöttem 1-2 tartalék csaj, vagy esetleg ha a fő kapcsolatomnak jót tesz, akkor féltékenység gerjesztő eszköznek is jó.
2012. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!