Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm olyan agresszív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm olyan agresszív mint állat! Vigyem pszichomókushoz, vagy így levezeti?

Figyelt kérdés

Először is szögezzük le, hogy nem sajnáltatni magam jöttem ide. Tudom h sokan pont ilyen csajra vágynak, na de térjünk a lényegre.


A barátnőm 19 éves, én 21, és 2 éve járunk. Amit tudni kell, h folyamatosan üt, vág, rúg meg amit lehet. Nem tudom mitől ilyen, én kérdezgetem a gyerekkoráról, de mindig csak hablatyol.


Régebben a hétköznapok során is ilyen volt, mások előtt, ma ezt végre sikerült visszaszorítani közös erővel az ágyba. Hazudnék, ha azt mondanám, h nem élvezem néha, h vadul, de néha már csodálkozok, hogy milyen elszántsággal veri el a s.ggem, vagy véresre karmol de tényleg brutálisan. Az a jó, hogy ha szexuálisan kiéli magát, abból végülis én is profitálok, mert nagyon jó vele a szex, ha beindul, meg hát levezeti a feszkót úgy tűnik. Másfél éve még annyira nem tudta kontrollálni magát, hogy egyszer rámborított egy szekrényt, ma már azért ég és föld.

Ennek ellenére nyugtalanít, h valami nincs rendben vele. Tudom h pszichomókus is azt ajánlaná, h adja ki magából a dühöt, de azért jó volna megtudni, mitől ilyne agresszív.

Szerintetek forszírozzam a dolgot?


2012. jan. 17. 18:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Kényszerzubbony?
2012. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

A másik és nagyobb baj vele, amit még le se írtam, hogy tanárnak készül, és múltkor eljátszottuk a tanárnő-diákosat... 1 szóval leírnám: FÁJt.

Én komolyan féltem kicsit a gyerekeket, meg persze őt is. Ezért kéne kicsit lehiggasztani, mert lassan gyerekek közé megy.

2012. jan. 17. 18:47
 3/30 anonim ***** válasza:
75%
Neki a lánya véletlenül a barátnőd? http://www.youtube.com/watch?v=u9xpPTXyld4
2012. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképp mondd neki, mert ahogy viselkedik, az nem normális. nem tudom hol tart a kapcsolatotok, akarsz e tőle gyereket, de gondold végig, ha egyszer gyereketek lesz, vele is ilyen lesz? még belegondolni is borzasztó. csak óvatosan tálald, nehogy beidegesedjen, hogy "mivan, dilisnek nézel?"
2012. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

egyértelműen pszhihomokus , düh terápia, xanax , és rivotril keveréke minden napra..


beszélj a szüleivel is róla de mivel felnőtt ember igy sok befolyásotok nincs rá. max felkínálod neki a szakítás lehetőséget ha nem megy el orvoshoz

2012. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

úristen

XD

kösd ki egy székhez és dobd a dunába

2012. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Tanárnak készül? Hogy képzeli?? És hogy-hogy átengedték a felvételis pszichológiai teszten?
2012. jan. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
xanax, pszichoterápia... hát igen, sírok ha erre gondolok, h. unott, üveges tekintettel bambul majd. most meg olyan energikus, és vidám, vicces csaj amúgy. remélem lenne rá valami könnyebb megoldás
2012. jan. 17. 18:51
 9/30 A kérdező kommentje:

még nem az, most fog érettségizni. ott van pszicho teszt? ajjaj :/

(bár, amilyen tanáraim voltak, sztem sose szűrik ki. főleg mert amúgy meg nem modnaná róla az ember, csak azokat bátnaj akik nagyon közel állnak hozzá)

2012. jan. 17. 18:52
 10/30 anonim ***** válasza:
Bizony van teszt és többeket eltanácsoltak már az alapján. De most megnyugodtam, hogy csak a fejében "készül" a tanári hivatásra..
2012. jan. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!