Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm olyan agresszív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm olyan agresszív mint állat! Vigyem pszichomókushoz, vagy így levezeti?

Figyelt kérdés

Először is szögezzük le, hogy nem sajnáltatni magam jöttem ide. Tudom h sokan pont ilyen csajra vágynak, na de térjünk a lényegre.


A barátnőm 19 éves, én 21, és 2 éve járunk. Amit tudni kell, h folyamatosan üt, vág, rúg meg amit lehet. Nem tudom mitől ilyen, én kérdezgetem a gyerekkoráról, de mindig csak hablatyol.


Régebben a hétköznapok során is ilyen volt, mások előtt, ma ezt végre sikerült visszaszorítani közös erővel az ágyba. Hazudnék, ha azt mondanám, h nem élvezem néha, h vadul, de néha már csodálkozok, hogy milyen elszántsággal veri el a s.ggem, vagy véresre karmol de tényleg brutálisan. Az a jó, hogy ha szexuálisan kiéli magát, abból végülis én is profitálok, mert nagyon jó vele a szex, ha beindul, meg hát levezeti a feszkót úgy tűnik. Másfél éve még annyira nem tudta kontrollálni magát, hogy egyszer rámborított egy szekrényt, ma már azért ég és föld.

Ennek ellenére nyugtalanít, h valami nincs rendben vele. Tudom h pszichomókus is azt ajánlaná, h adja ki magából a dühöt, de azért jó volna megtudni, mitől ilyne agresszív.

Szerintetek forszírozzam a dolgot?


2012. jan. 17. 18:44
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
túl sok filmet nézel :D ha kap egy kis düh terápiát meg xanaxot meg rivót attól még energikus lesz. a xanax hangulat javító, nem nyugtatót (tévhit) szal nem fogja leszedálni. csak nem lesz elmebeteg :D
2012. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 jureka válasza:
Hát, én a helyedben fognám magam, és szerveznék egy közös randit egy boxterembe. Ott üthet-vághat-püfölhet amit ér, még büszke is leszel rá. Ott tényleg kieresztheti a gőzt, kitombolhatja magát és nem esik neked se bajod.Én tanár vagyok, és üzenem neki, hogy ha csak nüansznyit is agresszív viselkedést talál benne a felvételi elbeszélgetéskor a pszichológus vagy az igazgató, tutira nem kap sehol állást.
2012. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
gyerekek, ne beszéljétek már tele a kérdező fejét fasságokkal, ha nem tudtok valamit, inkább ne írjátok le!!!! egy PSZICHOLÓGUS nem ír föl gyógyszert, se xanaxot, se semmi mást, ellenben rengetek stresszkezelő tippet tud adni, plusz segít feldolgozni a gyerekkori élményeit, ami miatt ilyen agresszív. a PSZICHIÁTER az aki felírja a xanaxot, aztán el van intézve részéről! szal nyugodtan ajánld neki a pszichológust, nem fogják szedálni, és nem lesz üres tekintetű báb :)
2012. jan. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Nah most ez az állapot visszavezethető a gyerekkorára és biztos vagyok benne, hogy akkor érte valami lelki csapás amit még saját maga se tudott feldolgozni és valószínű, hogy most így adja ki magából a csalódottságot.

Mindenképp beszélned kell egy orvossal, hogy mi okozhatja nála ezt az állapotot.

2012. jan. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

igen, ezt én is tudom, h a 2 nem ugyanaz, csak kicsit féltem, végülis mondhatja a pszichológus h itt már csak a gyógyszer segít, nem?

de én hiszek az ilyen tudatalatti dolgokban, biztos van magyarázat mindenre. már csak az a kérdés, h a fenébe vegyem úgy rá, h ne higgye azt, h kattantnak nézem.

2012. jan. 17. 19:05
 16/30 A kérdező kommentje:
szerintetek ha elmegyek egy pszichológushoz, és elmondom neki h mivan, akkor az tud úgy látatlanba segíteni valamit?
2012. jan. 17. 19:06
 17/30 anonim ***** válasza:
NEM!!!! a pszichológust NEM írhat fel gyógyszert, mert ő nem orvos! tilos gyógyszert felírnia! a pszichiáter és a pszichológus közti különbség az, hogy amíg a pszichiáter felírja a gyógyszert, hogy attól úgyis elmúlik a bajod, addig a pszichológus inkább megkeresi a valódi okokat, a probléma gyökerét, és kikezeli!
2012. jan. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
ja én már mondtam neki a boxolást pontosabban h valami küzdősportot. azt mondta, ha lesz ideje majd megy, mondjuk én utána mégjobban félni fogok tőle :D najó, ez csak vicc. de nem vagyok benne teljesen biztos, h elmulasztaná. lehet h azt a fegyelmet amit ott megtanulna azt valahol le kéne vezetnie...
2012. jan. 17. 19:09
 19/30 A kérdező kommentje:

"NEM!!!! a pszichológust NEM írhat fel gyógyszert"

ok ok tisztában vagyok vele, csak féltem h átirányítja pszichiáterhez v ilyesmi.

2012. jan. 17. 19:10
 20/30 anonim ***** válasza:

Úúúúúú.... ez durva. Én tuti elmenekülnék jó messzire! Szerintem csak szimplán fogyi a barátnőd és kész, bocsi!


Volt egy hasonló főnököm férfiban...na gondolhatod és légtechnikát csinál. ha az nem szedte be a napi nyugtatóját vagy mittoménmit, akkor télen még a jó jeges hóval is úgy fejbeb...szott, hogy majdnem ottmaradtál.

Szerintem az ilyen emberek selejtek, már bocsi, mert agresszív mivoltjukból a többség nem tud nyugodtan élni.

2012. jan. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!