Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti, hogyan jöttetek össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogyan jöttetek össze párotokkal?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy a mostani párotokkal hogyan ismertétek meg egymást?

Hol?Mikor?

Szerelem volt első látásra? Vagy esetleg sokáig észre sem vetted? Talán utáltad és később megszeretted?

( olyan jó lenne pár romantikus történetet olvasni.:) )

Köszönöm előre is!


2012. jan. 17. 19:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Mostani páromat egy internetes társkeresőn ismertem meg. 4 éve vagyunk együtt. Első időben csak azt éreztem, hogy nagyon jól érzem magam vele, szeretnék vele élni, de nem volt az a lángoló nagy szerelem. Talán ez volt a szerencse, mert tiszta fejjel láttam minden erényét és hibáját, és nem egy rózsaszin ködben éltem. Ma már tudom, hogy nagyon jól döntöttem, annyira szeretem mint még soha senkit, és ez szerencsére kölcsönös. 4 év alatt soha nem veszekedtünk, a legnagyobb vitánk is kb. 10 percig tartott. Nagyon boldog vagyok vele.
2012. jan. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Neki löktek egy Depresszió koncerten, a karjaiban tartott amíg a tömeg kicsit el nem oszlott és lábra tudtam állni anélkül, hogy összetapostak volna.
2012. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%

Egy korábbi kérdésre adtam ezt a választ. Amikor írta, külföldön voltam (a feleségem családjánál), elnézést az ékezetek hiányáért.


"A legjobb baratom a kozepiskolabol az ELTE BTK-ra ment tovabb en pedig a muszaki egyetemre. (Furcsa paros tudom.)

Masodevesek voltunk, osz volt, en ot athivtam az elozo evben tobb muszakis bulira, meg tiszteletbeli mernokke is fogadtuk a koleszban. Na szoval viszonzaskepp visszahivott egy bolcsesz bulira. Tudni kell rolam, hogy kozepsuliban eleg visszahuzodo voltam, a BME-n pedig keves lany volt (foleg a villamosmernoki karon). A BTK-soknal tancoltak a jobbnal jobb magyar csajok en is dumaltam parral, aztan leultem inni egy whiskyt es mellem telepedett egy neger, szenfekete lany. Hallottam, hogy angolul rendel, de a csapos nem ertette teljesen segitettem neki rendelni. Aztan ki is fizettem. Aztan bevittem tancolni kicsit. Kiderult rola, hogy kenyai. Mellesleg Kenyaban kevesen vannak, akik megengedhetik maguknak, hogy a lanyukat Europaba kuldjek tanulni. Ezt par nap mulva tudtam meg. Szoval a dunantuli panelfiu kikezdett az afrikai felso-kozeposztaly lanyaval. Hat igy ismertem meg.

Itt maradt Magyarorszagon, itt dolgozik, mar van egy lanyunk is. Ja es o a felesegem. :)"

2012. jan. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanarra a szakra jelentkeztünk és egy szinten laktunk a koliban. Az előző barátom egy szombat este szakított velem, későn értem vissza a koliba, hétvége lévén alig voltak benn, aki igen, az aludt. A szobatársam is, ezért a folyosón lévő széken ültem és sírtam. Ő meghallotta a sírást, és kijött, elkezdett vigasztalni. Így ismerkedtünk meg :)

Aztán sokat beszélgettünk, és a szilvesztert együtt töltöttük. Nem úgy terveztük, de amikor felutaztam és találkoztunk, nagyon örültünk egymásnak, úgyhogy lemondtuk a programunkat, és kisétáltunk az egyik hídhoz, onnan néztük a tüzijátékot. Még aznap este elcsattant az első csók is, és megvolt az első veszekedésünk is :D Mivel azonnal szóvá tettem, hogy egy a csókot igazán adhatta volna két órával korábban, tüzijáték közben :D

Azóta is ez a kettősség jellemző a kapcsolatunkra, tányérdobálós veszekedések és sok, vad szex :D

2012. jan. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Beléptem egy egyetemi rendezvényre, megláttam, ő hátrafordult köszönt és én beleszerettem (na jó az később jött, de elkezdett érdekelni a srác) Igazából akkor együtt töltöttük az estét (verbálisan, nem szexuálisan), beszélgettünk, másnap randiztunk. 10 éve vagyunk házasok.
2012. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Váá, köszönöm.Eddig nagyon tetszenek a válaszok :D.Remélem még több jön.

Megy a zöld kéz mindenkinek!

2012. jan. 17. 19:56
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább nem írom le, nem túl romantikusan történt itt gyakorin. Bár ki hogy veszi. :D
2012. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy helyen dolgoztunk, ő már rögtön kiszúrt, de akkor mindkettőnknek volt párja. fél év múlva mikor mindketten szinglik voltunk, egy céges bulin, sokat táncoltunk, beszélgettünk. nem sokkal később egy másik bulin elcsattant egy csók, de én akkor megmondtam, h nem vagyok benne biztos h szeretnék-e komoly kapcsolatot. azt mondta vár, ha kell, mert kellek neki.

amúgy ő egy olyan pasi, aki előttem sok lánnyal volt együtt, de mindig mondja h kihoztam belőle teljesen új érzéseket, mert rám sose úgy gondolt h megdöntsön, hanem amolyan "nekem ez a lány kell, ő az, akire vártam" és tényleg így van, teljesen jókor találkoztunk, amikor már kiélte magát, és készen állt a szerelemre :)) aztán egy harmadik bulin, jelzésképpen megcsókoltam, azóta együtt vagyunk, immáron 3. éve :)

2012. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron ismertem meg munkában. :) Diákmunka keretében árufeltöltő voltam, ő pedig odajött hozzám beszélgetni a dohányzóba, és pár alkalom után elhívott sörözni. Úgy álltam hozzá, hogy én ezt nem akarom, mert jóval idősebb nálam, de belementem. Nagyon kedves volt, és nem akartam megbántani. Elmentem, jól elvoltunk, beszélgettünk sokat, elkísért a buszhoz. A délutános heteken munka után mindig ez volt a program. Egy idő után már nem bántam, ha suttyomban megölelt a raktárban, kaptam tőle puszit, vagy megsimogatott. Szintén egy sörözés alkalmával a padon hosszú percekig ölelt, simogatta a hajam. Megvárta velem a buszt, és utolsó pillanatban megcsókolt. Azóta együtt vagyunk. Körülbelül egy hónap alatt szerettem bele teljesen. Azóta nagyon boldog vagyok, a nagy korkülönbség ellenére nagyon jól kijövünk, ritkán vannak vitáink, az sem a korkülönbségből adódóan. Fél év alatt rengeteg szép emléket és élményt sikerült vele összeszednem, és úgy érzem, nekem Ő az igazi. :)
2012. jan. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor látott munkábamenet, mindig eldobható pohárban toltam a reggeli kávét.Egyszer küldött valakivel egy ilyen kávét, amire ráírta a tel számát.Nekem a kezemben volt a reggelim(péksüti)és annak a zacskójára ráírtam az én számot, és visszaküldtem.Este 9kor csengett a tel-om, hoyg egy bukta volt benne, ez jelzés?:)

Egy hét múlva együtt éltünk:)

2012. jan. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!