Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kezdtek bele egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdtek bele egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Persze meg van a közös szimpàtia, egy kis vonzalom, de már úgy mentek bele egy kapcsolatba, h fülig szerelmesek vagytok, vagy késõbb, idõvel jön a szerelem...
2012. jan. 17. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
én az elején nem voltam szerelmes.szerintem ilyen nincs csak a mesében:ff
2012. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
eddig véletlen, most már semmiért
2012. jan. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A nőért!
2012. jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Nem kezdek bele kapcsolatba..


Barney Stinson

2012. jan. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most már csak akkor kezdek bele ha szerelmes leszek, (nálam ez pár nap alatt kialakul).
2012. jan. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 B.angel ***** válasza:

Első válaszolónak: És ha ismered az illetőt és úgy szeretsz bele, de még nem jöttetek össze? Akkor lehetséges, hogy a kapcsolatotok elején már szerelmesek vagytok egymásba, nem? :)

Attól függ. Nálam még olyan nem volt, hogy első látásra szerelmes vagyok, de még csak olyan sem, hogy addig vártam, amíg szerelmes nem lettem belé. Hanem vonzalom, szimpátia és ezek apalján, a szerelem viszont nálam hamar kialakul, szóval nincs ezzel probléma.

De viszont, mostantól kezdve biztos, hogy csak úgy kezdek kapcsolatot, ha már eléggé ismerem az illetőt, sőt szerelmes is vagyok belé. És ő is belém. Az a legjobb.

2012. jan. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Papprealise válasza:
Nálam ez így megy (viccen kívül): megnézem a lány arcát. Ha rendben van, akkor a fenekét. Ha mindkettő elmegy, akkor nem lesz kapcsolat. Ha valamelyik szép, a másik elmegy, akkor elkezdünk találkozni, és majd kialakul. Ha lesz szerelem, akkor az pár hét alatt kiderül. Igaz, ha szép a lány arca, a feneke meg pont nekem való, akkor azért tovább várok pár hétnél, hátha lesz mégis valami:) 28/F
2012. jan. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!