Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írnátok pár jó szót nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mountain kérdése:

Írnátok pár jó szót nekem?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok,tudom,hogy jobb dolgotok is van, és nem is szeretnélek untatni benneteket,de szükségem lenne valakire,aki pár szót ír nekem,mert még az utcai kóbor kutya sem nyomja rám az ajtót,és észvesztően magam alatt vagyok lelkileg,főleg ma.

A gondom legfőbb oka,hogy senkinek sem kellek,de ezzel nem akarlak untatni benneteket,mert volt már itt ilyen írás elég,és a könyökötökön jöhet ki,csak hogy én nem az a 16-20-éves vagyok,akik jobb dolgukban azon nyavajognak,hogy tini korukban miért nincs senkijük,hanem aki azért már bőven túllépet ezen az élet koron,és egyedül van,mint ahogy szokták mondani az újjam.

Nekem még barátaim sincsenek,akikkel megbeszélhetném,hogy mi fáj. Próbáltam itt ismerkedni,barátkozni. Tényleg nem a nyakukra szállni akartam emberkéknek,hanem csak úgy,csak azért hogy már végre legyen valami kapcsolatom az emberekkel,de nem írnak vissza,vagy ha igen pár levél után

szüntetik meg. Annyira hiányoznak az emberi kapcsolatok hogy el sem tudom mondani,le sem tudom írni. Már olyan vagyok,mint a kivert kóbor eb. Aki hajít neki egy falatot,az már olyan jól esik (esne) neki.

Ne higgyétek hogy egy hisztis férfi vagyok,de képzeljétek el milyen nehéz. Most sem írtam volna ha ma nincs különösen nehéz napom lelkileg. Ha nem lenne a sport, és a zene,higgyétek el én már régen a pszichiátrián volnék,vagy

véget vettettem volna az egésznek,pedig azt a megoldást tényleg nem pártolom.Persze,vannak ezek a hobbijaim,de ezek is csak időlegesen adnak nyugalmat. Ameddig edzek,esetleg utána egy pár órára,vagy ameddig itthon a gitárt pengetem,de utána ismét rám tör a magány keserű érzése. Az utcára sem szeretek kimenni,mert nincs olyan hogy ne lássak pár boldog párt kézen fogva,vagy össze bújva, és ez nekem annyira,de annyira fáj.

Vagy ha egy baráti társaságot látok oldottan beszélgetni az is olyan rosszul esik,mert nekem még ez sem adatott meg,mert akkor ők támogatnának,erőt adnának,és felsegítenének. Ha kimegyek úgy érzem magam,hogy a rengeteg ember között egy sziget vagyok,ahol nem köt ki egy hajó sem. Mintha a sivatagban volnék ahol nincs aki egy korty vizet adjon.

Ne haragudjatok,hogy ehhez folyamodtam de olvasgatva itt a dolgokat,sok embert vigasztaltatok,talán a jóságotokból nekem is jut egy kicsi. Legalább itt.


2012. jan. 18. 09:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szeretünk téged
2012. jan. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Felém sem néz senki még sem vagyok depis :D és én is szeretlek téged :)
2012. jan. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Irigyellek téged,hogy ezt ilyen könnyen tudod venni,de sajnos én nem vagyok ilyen. Úgy érzem,hogy a lelkem darabokra hullik, és minden reggel úgy kell össze drótoznom a cserepeit,hogy kitartson estig,ameddig elalszom.
2012. jan. 18. 10:03
 4/13 A kérdező kommentje:

Tudjátok hányszor álmodom azt,hogy barátaim vannak,vagy hogy

kézen fogva megyek azzal aki szeret engem. Nem is szeretek már felébredni,mert tudom,hogy itt leszek ebbe a kegyetlen pénzközpontú,számító aljas világba.

2012. jan. 18. 10:05
 5/13 anonim ***** válasza:
Vannak szingli klubok, interneten rákeresel, (pl a szakítósklub is rendez ilyeneket), miért nem jársz emberek közé? Sokkal könnyebb volna az életed, ha találnál ismerősöket, akikből barátok is lehetnek idővel. Sok a magányos ember, akik csak egymásra várnak, de nem találják meg egymást. Nem hiszem el, hogy nem lehet ismerkedni (nem kizárólag párkapcsolati céllal). Családod merre van a válságos időkben?
2012. jan. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is sokszor álmodozom róla hogy vannak barátaim + barátnőm, ha megyek valahova mindig szembesülök vele hogy egyedül vagyok mint a kisujjam, meg az a tudat hogy már több mint 5 évet elb@sztam az életemből a szomorúsággal, úgy látszik hogy én nem török meg csak szép lassan lelkileg elsivárosodom. De hát ez van fel a fejjel majd lesz jobb is :)
2012. jan. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A családom nem kíváncsi az ilyen jellegű problémáimra. Szerintük ezek nem problémák. Szerintük csak az lehet az ember problémája ha pénztelen. Sajnos egyébként nagy részben igazuk is van. Ha pénzem lenne,nem lenne ilyen gondom,mert azzal még ez is megoldható,de erről nem szeretnék konzultálni nagyon,mert úgy sem tudnálak meggyőzni titeket,és ti sem engem. Hiába tapasztaltam ezt évek hosszú során.
2012. jan. 18. 10:17
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem rengeteg haverom van és a párkapcsolatokkal sem volt sosem problémám, viszont sokszor ugyanezt érzem. Röviden összeírva, az egyik legjobb tanulóként elég busás ösztöndíjat kapok, ami sok embernek szúrja a szemét és olyan emberek is képesek (voltak) hátba szúrni, akiket én a barátaimnak neveztem! Mindezt miért? A pénzért!! Nekem ettől a gyomrom fordul ki... Sosem voltak barátnőim, és barátaim, illetve ha voltak, azok is csak addig, amíg ki nem derült, hogy fú de nagy barátként utálja az egész személyemet, az egész lényemet, avagy amíg meg nem csalt az egyikkel a párom, esetleg amíg ki nem derült, hogy az ösztöndíjamért folyamatosan hazudoznak nekem, csak hogy rosszabb jegyeim legyenek.

Sajnos ezen felszívtam magamat kicsit és miután 1-2 hónapig ki voltam borulva, jelenleg úgy állok hozzá, hogy ha ők így, akkor én is. Mindenki szerint boldognak kéne lennem, hiszen engem mindenki szeret, blabla... igen, szeretnek, mert nő vagyok egy mérnöki szakon rengeteg férfi között, szeretnek, mert sokaknak érdeke fűződik ahhoz, hogy jóban legyen velem és szeretnek ha s*gg részegre iszom magamat minden hétvégén, mert akkor hú de jó party arc vagyok, de egyébként baromira nincsen senkinek szüksége rám, ergo vannak de minek??


Most úgy tűnik, hogy sikerült találnom egy normális srácot, aki úgy szeret ahogy vagyok, még csak néhány hónapja vagyunk együtt, így nem kiabálom el. Nagyon jól kijövünk, de sokszor a komplexusaimat, amik a bizalommal kapcsolatban kialakultak rá vetítem ki, sokat vitázunk emiatt, ami szintén gáz és csak remélni tudom, hogy eltűri, én pedig megtudok változni.


Tudod, egyszer fent, egyszer lent. :) Nekem van párom és ugyan nagyon szeretem mégsem érzem magamat teljesen boldognak, mert jó lenne néha ha nekem is lenne egy őszinte nagy baráti társaságom, ahova eljárhatok. A páromnak természetesen van és bár örülök a boldogságának rossz látni mennyire jól kijön a gyerekkori barátaival, nekem pedig nincs ilyen téren senkim. Igen is irigy vagyok rá, ami persze semmilyen szinten nem csapódik ki a kapcsolatunkban, mert örülök, hogy legalább neki vannak barátai, csak mindig eszembe juttatja, hogy velem mi lehet a baj, hogy nekem nincsenek?

Neked most LENT van, de előbb vagy utóbb lesz FENT is, csak arra kell figyelni, hogy azt is észrevedd és legalább olyan intenzíven éld meg, élvezd ki, mint most ezt. Ezen felül meg ha nem jársz el sehova, akkor soha az életben nem fog hozzád becsöngetni egy lány, hogy "szia, nem vagy véletlenül magányos?"

2012. jan. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 AncsiPancsy ***** válasza:

szia! szomorúan olvastam a történetedet, ha hívhatjuk így. sajnos nem te vagy az egyetlen, aki ilyen problémával küzd...nekem ugyan sok barátom van, akivel megoszthatom az örömömet, bánatomat és aki támogat, de meg tudlak érteni téged és a hozzád hasonlókat. szomorú, hogy a családod is elfordul tőled ebben a helyzetben. ahogy látom, vagyunk itt egy páran, akikre azért támaszkodhatsz egy kicsit...rám mindenképpen! ha gondod van, nekem leírhatod, elmondhatod, bízhatsz bennem bátran, köztünk fog maradni. sokak lelki szemetese vagyok, és igyekszem segíteni...sok embernek már az is nagyon sokat jelent, ha meghallgatják. viszont nem szabad elengedned magad, légy erős, járj emberek közé, társaságba, mert a magányba fogsz belebolondulni. annyi helyen lehet ismerkedni, kávézóban, neten...biztos neked is sikerül barátokat szerezni, esetleg a szerelem is rád talál, csak esélyt kell adni neki...mozdulj ki otthonról, fel a fejjel, nem szabad depizni, én is voltam depis régen és annyi csodás dologról lemaradtam! te se tedd! előtted még az élet, bár nem tom, hány éves vagy, de még élned kell!

én kívánom, hogy megtaláld a boldogságodat és újra legyen életkedved! írj bátran, ha tok, segítek!

2012. jan. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
jó szó jó szó jó szó jó szó jó szó jó szójó szó jó szó jó szó jó szó jó szó jó szójó szó jó szójó szó jó szó jó szó
2012. jan. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!