Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Au-pairkedés és párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Au-pairkedés és párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Nagy álmom volt egyetem után/közben kimenni Amerikába nyárra dolgozni táborban, vagy au-pairkedni,de már az egyetem első félévében összejöttünk barátommal. Azóta,több mint 2 éve együtt is élünk és nagyon szeretem,de a szívem majd megszakad, amikor olvasom az au-paires blogokat. Úgy szeretnék világot látni ilyen módon...de nem tudnám itt itthon hagyni hónapokra! Szerintetek van rá mód hogy akár ketten is kimenjünk és családhoz kerüljünk? Vagy hagyjam hátra ezt az álmomat és nőjek fel? :(
2012. jan. 18. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat...en voltam aupair es azt hogy egyedul kimenj, ot meg itt hagyd, nem javaslom. Arra, hogy ketten eltudtok helyezkedni, nagyon keves esely van ra. Nagy ritkan szoktak keresni aupairt/szobalanyt, illetve kertesz parost, de ez igen ritka. Nekem kint 1 fiu aupair ismerosom volt, egy mozgasserult gyereknel segitett, nagyon szerette. Ha ezt vallalja a baratod, akkor esetleg megprobalhatjatok, hogy ketten, kulon csaladhoz. Viszont 2-3 honapra nem szoktak keresni, tehat az, hogy egy varosban, ketten, kulon csaladnal, 2-3 honapra, azt felejtsd el. A szakmatokkal nem tudtok majd kint elhelyezkedni?
2012. jan. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
itthon sem bírnám hagyni,az egyértelmű hogy nélküle nem mennék. én közgazdászként fogok végezni, nem hinném hogy ezzel a magyar diplomával kint labdába rúghatnék,meg én leginkább csak egy kb 1 éves "kalandozásra" gondoltam, nem huzamosabb ideig ott lenni.
2012. jan. 18. 11:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokan mennek csak 1-2 evre. :) En nagyon mas teruleten vagyok, de kozgaszdaszkent tenyleg nem lehet egyszeru. Sajnos nem tudok segiteni, az, hogy egy helyre keruljetek ilyen host familynel, szerintem lehetetlen. Egyebkent nem hagysz ki sokat, ha engem kerdezel, maskepp is lehet vilagot latni. Vannak pl remek onkentes programok, azok csak 1-2 hetesek es oda mesz europaban ahova akarsz. Ha egyszer mesz europaba valahova, utana mehetsz 2 honapra amerikaba is, es ez egy fokkal jarhatobb ut, hogy talan ketten menjetek. Mas otletem nincs sajnos, de ha csak 2 honapra akarsz menni (megjegyzem, ennyi idore nem nagyon keresnek aupairt) azt meg kilehet birni. Ha tenyleg NAGYON akarod.
2012. jan. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Barátod kereshetne más melót addig magának.Ott kint sok lehetőség van,ha beszélitek a nyelvet.
2012. jan. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a nyári munkát táborokban gondoltam, csoporttársaim is ilyen program keretében mentek ki. azt azért én is sejtem hogy az egész au-pair keresős procedúrát egyik család se csinálná végig szívesen 2-3 havonta :)
2012. jan. 18. 11:59
 6/6 A kérdező kommentje:
én angolul felsőfokon beszélek,barátom sajnos csak alap és között van, ezért nem volt téma eddig a külföld nagyon..
2012. jan. 18. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!