Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahoz ha a párotok egy másik lánynak is ugyanazt mondaná hogy édes, drága ahogy titeket is megszólít időnként?

Figyelt kérdés

még ha csak a kapcsolatotok elején,ismerkedéskor is, de ugyanezt mondja egy másik lánynak is, hülyéskedés közben.

annyi a történet hogy elkezdtek hülyéskedni és a srác ilyesmit írt a válaszában hogy jól van édes/drága:D

már nem emlékszem melyik szó volt az.

nekem ez rosszul esik mert ha másnak mondja akkor nekem ne, vagy ha nekem, akkor másnak ne.

ebből az jön le hogy ő mindenkinek mond ilyesmit, elég felszínesnek tűnik.

amúgy 1,5 éve vagyunk együtt, 22/L, ő 24/F


2012. jan. 18. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Értem. És ezt megbeszélted a pároddal?
2012. jan. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát nem esne jól, enyhén szólva.
2012. jan. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen típusú, közvetlenebb emberek, nekem is van egy ilyesforma ismerősöm. Biztos van olyan megszólítás, amit csak neked szokott címezni, koncentrálj inkább arra, mert ezt nem kell komolyan venni, nem jelent semmit.
2012. jan. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
épp ez az hogy ez az egyetlen megszólítás amit nekem is címez :D
2012. jan. 18. 12:23
 5/5 A kérdező kommentje:
mondtam neki igen de persze hogy nem mond rá nagyon semmit.
2012. jan. 18. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!