Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Anyu nem engedte meg, hogy...

Anyu nem engedte meg, hogy vegyek egy másik mobilt, pedig nem is drága. Hogyan szórjak rá egy kis rontást, hogy öcsém mindig lepisilje pelenkázáskor?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 13:21
1 2
 1/18 anonim válasza:
96%
hányéves vagy, 10? ne szórj rá rontáast! nyílván megvan az oka,miért nem vesz másik mobilt. anyagi helyzetre nem gondoltál? nem drága? csak 15E ft?az már sok.. kérdezd meg miért nem vesz új telefont. nem kell ilyen piti dolgokat így megoldani..
2010. jún. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Én úgy gondolom, h nem azért vannak ezek a dolgok, h másban kárt tegyünk. Szerintem se szórj rá rontást. Biztos meg van a magyarázata, hogy miért nem veszi meg, és nem hinném, h ez egy olyan nagy probléma lenne, h feltétlenül ilyen módszerhez kéne folyamodnod.
2010. jún. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
A saját pénzedből vetted volna? Megkerested az árát, esetleg összetakarékoskodtad? Ha nem, akkor nincs okod felháborodni. Ha az anyud fizetné, akkor ne akard te beosztani a családi kasszát. Az öcsédet meg főleg hagyd ki a kisded játékaidból.
2010. jún. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Én csak akkor szoktam új mobilt venni, ha a régi már szétesik a kezemben :) Ha a tiedis régi már és rossz állapotban van, biztos megengedné anyukád, hogy vegyél másikat. De gondolom, jó oka van rá, hogy nem engedi.
2010. jún. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
ha rontást küldessz rá,még egy bugyit sem fog tudni neked megvenni..erre nem gondoltál?Egyébként csúnya dolog ilyenekért,és egyéb dolgokért rontásokkal dobálózni,meg amúgy is visszaüt..felejtsd el,ha jót akarsz!
2010. jún. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%
Jah, csináld meg, és aztán egy pisi-felhő rád zúdul egyszer csak...
2010. jún. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
35%
szerintem menj el leo pedro-hoz az segit!
2010. jún. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%

Szánalmas vagy, hogy egy ilyen szarért a saját anyádat átkoznád el. Gondolkozni ki fog, hülyegyerek?

Mobiltelefon, fogadok hogy a régid nem olyan divatos, amiatt kell másik...-.-

2010. jún. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%
én még a mostanit is elvenném tölled!!!
2010. jún. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
Ne legyél netevséges :) Ettől sokkal rosszabb dolgok történnek egy ember életében, mégsem átkozódunk össze vissza.
2010. jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!