Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki nem adta fel ha egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem adta fel ha egyszer visszautasították az mégis hány próbálkozás, vagy milyen esemény után látta be hogy nincs értelme tovább próbálkozni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem adtam fel!!! másfél éve nincs csajom, azóta 16 lánynál próbálkoztam (meg még legalább 60 továbbinál, akit nem ismertem, csak leszólítottam buliban, utcán, itt-ott)!!! és továbbra se adom fel!!! egyszer nekem is lesz valakim!! fő az optimizmus. meg most már úgy vagyok vele, hogy nincs vesztenivalóm.
2012. jan. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pqpqpq ***** válasza:

nalam mindenki csak 1 probalkozast ert meg.

ha nem kellettem hat nem

2012. jan. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez attól is függhet , hogy hány éves vagy te , és akit visszautasítottál , ès hogy munkatársad , esetleg csak buliban találkoztatok egyzser-kétszer ...
2012. jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2x szoktam próbálkozni. Először mindig lassabban kedvesebben, visszafogottabban, aztán 2. alkalommal meg rámenősen.


hol a kedves mosoly, hosszabb szövegű kezdeményezés jön be hol a rámenős csapjunk a közepébe téma.

2012. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!